گیم-پلی-Assassins-Creed-Valhalla

تماشا کنید: ویدئویی از گیم پلی Assassins Creed Valhalla لو رفت

توسط میلاد یزدی در ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۲

امروز توسط لیکر‌ها قسمت‌هایی از گیم پلی Assassins Creed Valhalla افشا شد. هر چند این ویدئو کیفیت پایینی دارد، اما کاملاً مشخص است که بازی هنوز تمام نشده است. با دنیای بازی همراه باشید.

صبح امروز نزدیک به ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی جدید‌ترین قسمت فرنچایز Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed Valhalla لو رفت. این ویدئو طراحی جهان‌باز، ساختار ماموریت‌ها و قسمتی از نبرد‌های بازی را به تصویر کشیده است. البته از محتوای افشا شده مشخص است که بازی هنوز نیاز به پیشرفت و بهبود دارد (مخصوصاً در زمینه‌های گرافیکی). اما به هر حال از آنجایی که هنوز نزدیک به سه ماه تا تاریخ انتشار بازی زمان باقی است، به نظر می‌رسد یوبی‌سافت، بهبود‌های زیادی را روی این بازی اعمال کند و به احتمال زیاد آنچه که عرضه خواهد شد، بسیار بهتر از آن چیزی است که امروز افشا شده است (امیدواریم اینگونه باشد). در ادامه می‌توانید این ویدئو را ببینید.

این گیم‌پلی لو رفته در شبکه‌های اجتماعی میان طرفداران دست به دست می‌شود. آنچه دیده‌ایم، نمایشی نزدیک به ۳۰ دقیقه از کاراکتر Eivor زن است. همان‌طور که می‌دانیم بازی امکان انتخاب جنسیت شخصیت اصلی را برای گیمرها فراهم خواهد نمود و در این ویدئو شخصیت Eivor مونث در حال گریختن از سرزمینی است. او در این میان با گرگ‌ها می‌جنگد و حتی به قلعه‌ی Burgh نیز حمله می‌کند. گرچه کیفیت این ویدئو و گرافیک بازی پایین است، اما در جهان بازی Assassin’s Creed Valhalla سیستم پویای آب و هوا کاملاً مشخص است. مناظر غروب خورشید، رعد و برق در خط افق و طبیعت سر سبز بسیار جشم‌نواز به نظر می‌رسد. البته باید بگویم که آنچه در این ویدئو از کلیت بازی دیده‌ام بسیار شبیه به Assassin’s Creed Odyssey بوده است.

پیش تر اعلام شده بود که نقشه Valhalla کمی بزرگ‌تر از Odyssey خواهد بود. با اینکه کاملاً مشخص است که بازی هنوز به پایان نرسیده، هفته گذشته بود که اشرف اسماعیل کارگردان بازی Assassin’s Creed Valhalla به دلیل اتهامات اخلاقی وارد شده به وی، مجبور به ترک استودیو یوبی‌سافت و تیم Valhalla شد و هنوز اعلامی رسمی از سوی یوبی‌سافت در این خصوص ارائه نشده است.

نظرات خود را در مورد گیم پلی Assassins Creed Valhalla با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: