سیستم نمسیس در بازی جدید Batman

بازی جدید Batman از سیستم نمسیس بهره خواهد برد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ تیر ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۲

بر اساس گزارشات و شایعاتی که به تازگی منتشر شده، سیستم نمسیس در بازی جدید Batman وجود خواهد داشت. گزارشات همچنین وجود چندین شخصیت قابل بازی را تایید می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین ساخته استودیو «WB Games Montreal» که به احتمال بالا نسخه جدید در دنیای ابر قهرمانی بتمن خواهد بود، یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین عناوینی است که تا کنون اطلاعات و جزئیات زیادی از آن‌ها فاش شده و مرکز توجهات بوده‌اند. در کنار اشارات متوالی و ضمنی اعضای استودیو به توسعه بازی، اینسایدرها و افراد زیادی در فضای مجازی اطلاعات زیادی از بازی را به اشتراک گذاشته‌اند. اینسایدر معروف کمپانی برادران وارنر، @TheComixKid اخیرا شروع به افشای اطلاعاتی از بازی جدید بتمن کرده‌است.

بر اساس گفته‌های وی، این عنوان چندین شخصیت قابل بازی خواهد داشت که همه آن‌ها از اعضای Bat-family هستند. این اطلاعات مورد جدیدی نیست و گزارشات پیشین نیز این موضوع را تایید کرده‌اند. ComixKid ضمنا وجود سیستم نمسیس در بازی جدید Batman را تایید می‌کند. پیشتر این سیستم را در بازی Shadow of Mordor ساخته استودیو « Monolith Productions» مشاهده و تجربه کرده بودیم. چندین گروه خلافکاری در بازی وجود خواهد داشت که برای کسب اعتبار کشتن شوالیه تاریکی با یکدیگر رقابت می‌کنند. در کنار آن‌ها باید اعضای GCPD را نیز اضافه کرد که به دنبال دستگیری بتمن هستند. گروه تبهکاری «court of owls» آنتاگونیست اصلی این نسخه هستند. داستان این نسخه با خط داستانی نسخه‌های پیشین مرتبط خواهد بود.

وجود چندین گروه تبهکاری و حضور پلیس گاتهام در کنار آن‌ها موردی است که قبلا WB Games Montreal نیز آن را به طور ضمنی تایید کرده‌است. احتمالا court of owls کنترل تمام این گروه‌ها را بدست گرفته‌است. به هر حال باید تا معرفی رسمی و کامل بازی منتظر ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: