بازخورد‌های منفی The Last Of Us Part 2

نیل دراکمن نسبت به بازخورد‌های منفی The Last Of Us Part 2 واکنش نشان داد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , ۲۲:۰۴

آقای نیل دراکمن، کارگردان مجموعه لست آو آس دیدگاه خود را پیرامون بازخورد‌های منفی The Last Of Us Part 2 بیان کرد. وی معتقد است زمانی که اثری به چنین شهرت جهانی می‌رسد، مسلما برخی افراد نسبت به آن واکنش منفی خواهند داشت و چنین امری کاملا طبیعی است. همراه دنیای بازی باشید.

سرانجام و پس ازگذشت هفت سال از عرضه نسخه اصلی مجموعه The Last Of Us، قسمت دوم مجموعه به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه شد. از مدت‌ها قبل از عرضه این عنوان کارگردان مجموعه اعلام کرده بود مطمئنا برخی از هواداران نسخه اول از ادامه مجموعه لذت نخواهند برد و حال پس از انتشار بازی تحقق پیشبینی وی کاملا مشهود است. وی در واکنش نسبت به تهدیدهایی که یکی از بازیگران این عنوان به دلیل اعمال شخصیتش دریافت کرده، اظهاراتی را بیان کرد.

آقای دراکمن در پادکست سخصی رئیس سابق نینتندو، آقای رجی فلیس نظرات خود را نسبت به بازخورد‌های منفی The Last Of Us Part 2 اظهار نمود. به گفته آقای دراکمن بحث و جدل با افرادی که نسبت به نظر خود پیرامون یک اثر، موصر هستند بی‌فایده است. حالا این دیدگاه می‌تواند مثبت یا منفی باشد. تنها موردی که باعث ناراحتی است، این موضوع است که جرا برخی افراد تا این حد شخصیت‌های داستانی را جدی می‌گیرند و اعمال خود را بر این اساس ترتیب می‌دهند.

فکر می‌کنم باقی توسعه دهندگان با من در این مورد هم نظر باشند. ما این بازی را توسعه دادیم، از روز اول به این بازی باور داشتیم و به ساخته خود افتخار می‌کنیم. فارغ از هر گونه بازخورد، چه مثبت و چه منفی دیدگاه‌ ما تغییر نمی‌یابد. این نظر مخاطب است و نمی‌توان با آن جنگید. تنها موردی که مرا آزار می‌دهد خشونتی است نسبت به برخی اعضای تیم توسعه و بازیگران اعمال شده‌است.

ما یک بازیگر بی‌نظیر در اختیار داشتیم و مدتی است که با وی بسیارغیر منصافه برخورد می‌شود و من اصلا نمی‌توانم علت این رفتار را درک کنم و سعی می‌کنم حتی الامکان آن‌ها را ندید بگیرم.

شما درباره این اثر چه فکر می‌کنید؟ مطمئنا این بازی بسیار هنجار شکن عمل کرد و با دوگانگی‌های فراوان مواجه شده‌است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نیل دراکمن نسبت به بازخورد‌های منفی The Last Of Us Part 2 واکنش نشان داد”

 1. مرتضی گفت:

  هنجارشکن عمل کرده؟ زدن تمام کاراکترهای محبوب رو نابود کردند و یه شخصیت به اسم ابی رو هرجور شده میخواستن قالب کنند به مخاطب
  همه چیزهای خوب تو بازی مال ابی بود، حتی انتقام برای ابی خوبه ولی برای الی بده! بهترین تفنگا مال ابیه، حتی ابی سگهارو هم ناز میکنه الی میزنه میکشتشون
  انگار نیل دراکمن میخواست بگه ابی خوبه الی بده، لطفا عاشق ابی باشین جون من عاشقش بشین. جوئل که هیچی
  نیل دراکمن انگار مشکل شخصی داشت با جوئل. کسی که شخصیت اصلی بازی قبلی بود کمتر از ۵ دقیقه گیمپلی داشت تو این بازی، وات د فاک؟!؟!

  اینا کلا برنامه ای برای پارت ۲ نداشتن و تا تونستن شخصیتهای محبوبی که ما هفت سال منتظرشون بودیم رو با ترفندایی مثل شوکه کردن مخاطب یا اتفاقای تصادفیو تصمیمات احمقانه و روش تغییر ذائقه و تغییر انتظارات نابود کردند، که فقط بتونند یه ابی رو به مخاطب قالب کنن

  در یک کلام فاک تو نیل دراکمن و عقیدش، هفت سال صبر کردیم دوباره بازی با جوئل و الی رو تجربه کنیم ولی زد نابودشون کرد

  ۱۰ ۵