معاون اجرایی یوبی سافت به دلیل اتهامات وارد به وی از سمت خود استعفا داد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ تیر ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۰

آقای ماکسیم بلنک، معاون ارشد اجرایی کمپانی یوبی سافت ازسمت خود استعفا داد. وی متهم به اعمال خشونت و آزار (assault harassment) کارمندان کمپانی است و هم اکنون تحقیقات گسترده در سطح شرکت در جریان است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

معاون ارشد اجرای یوبی سافت به دلیل فشارهای وارد از اتهامات از سمت خود استعفا داد. آقای بلنک در تحقیقات سابق بی‌گناه شناخته شد. تحقیقات علی رغم استعفا وی همچنان در جریان است.

پس از استفا آقای بلنک، معاون ویراستاری و خلاقیت، آقای تامی فرانکز جایگزین وی شده‌است. در تحقیقات اولیه یکی از کارمندان شعبه تورنتو کمپانی مجرم شناخته شده و بی درنگ اخراج شده‌است. آقای آدرین ژیبانی  سرپرست تیم بازاریابی بازی Watch Dogs 2 که پیشتر و در ماه ژوئن به دلیل اتهام آزار جنسی در شرکت اخراج شده بود. البته سران کمپانی اعلام نکردند وی تحت پیگرد قضایی نیز قرار گرفته‌است یا خیر.

یوبی سافت در متن بیانیه خود پس از آغاز تحقیقات پیرامون آفای بلنک اینگونه سیاست گذاری‌های کلی شرکت را توضیح داد:

یوبی سافت به هیچ عنوان امنیت روانی و فضای کاری شرکت را به خطر نمی‌اندازد و ادامه تحقیقات را پی می‌گیرد. ما از هیچ تلاشی برای ریشه کن کردن تمامی رفتارهای نابهنجار در فضای کاری دریغ نمی‌کنیم. این موضوع خط قرمز ماست.

آقای بلنک پس از مدتی کوتاهی فعالیت در اپیک گیمز، اوایل سال میلادی جاری به یوبی سافت بازگشت. وی تا کنون کارگردان خلاقیت عناوین نظیر Splinter Cell Conviction و Splinter Cell Blacklist بوده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: