میزان فروش بازی A plague tale

بازی A Plague Tale: Innocence بیش از یک میلیون نسخه فروخته است

توسط هادی میرتقیان در ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

میزان فروش بازی A plague Tale: Innocence از یک میلیون نسخه گذشت و این یک موفقیت تجاری بزرگ برای استودیوی سازنده تلقی می‌شود. همراه دنیای بازی باشید.


طبق آخرین اخبار بازی، در حالی‌که همیشه برای بازی‌های با بودجه زیاد، عطش وجود دارد، چیزی که این نسل به خود دیده، وجود عناوینی با هزینه متوسط است که جایگاه خوبی را برای خود پیدا کردند. یکی از این بازی ها، A plague Tale: Innocence است که در عصر تاریک فرانسه طاعون زده، داستان یک خواهر و برادر که از دست نیروهای مرموز فرار می‌کنند را بیان می‌کند. به نظر اثر موفقی به حساب می‌آید.

بنا بر تایید اکانت رسمی توئیتر، فروش این بازی از یک میلیون نسخه گذشته است. این موضوع از زمانی که سال گذشته، شرکت ناشر Focus Home Interactive از بازی به عنوان یک‌ موفقیت تجاری یاد کرد، آن‌چنان دور از انتظار نبود. در حالی که این آمار و ارقام برای اولین بار به گوش ما می‌رسند.

بازی A plague tale: Innocence بر روی پلتفرم‌های PS4, XBOX ONE, PC در دسترس قرار گرفته است و همچنین بر طبق شایعات، می‌دانیم که دنباله این بازی نیز در حال ساخت است که در ماه‌های آتی معرفی می‌شود. این شایعه توسط یک وبسایت فرانسوی منتشر شده است که ادعا می‌کند Asobo Studio در حال کار روی دنباله بازی است و احتمالا با معرفی آن در سال آینده، برای عرضه در سال ۲۰۲۲ آماده خواهد شد. به‌همین منظور یوروگیمر (Eurogamer) در رابطه با این شایعه ناگهانی صحبتی را با Focus Home Interactive به‌عنوان ناشر بازی داشته است و آن‌ها تائید کردند که به‌همراه Asobo در حال کار روی پروژه دیگری هستند، اما به‌طور مستقیم اشاره‌ای به عنوان آن نکرد.

نظرات خود را در مورد میزان فروش بازی A plague tale: Innocence با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: