توسعه-بازی-Resident-Evil-Village

شصت درصد از توسعه بازی Resident Evil Village به اتمام رسیده است

توسط میلاد یزدی در ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۰

در مجله فامیتسو اعلام شد که توسعه بازی Resident Evil Village ، نزدیک به ۶۰ درصد پیش رفته است. با دنیای بازی همراه باشید.

ماه گذشته بود که سونی در مراسمی مفصل از بازی‌های کنسول پلی استیشن ۵ رونمایی کرد و یکی از عناوین معرفی شده در این رویداد، قسمتی دیگر از فرنچایز RE بود. بازی Resident Evil Village با نمایش یک تریلر در این مراسم معرفی شد. داستان این بازی پس از وقایع Resident Evil 7 رخ می‌دهد و با توجه گفته یکی از اینسایدر‌های معروف، Village بیشتر از سایر بازی‌های این فرنچایز، بر اکتشاف گیمر‌ها در محیط بازی تمرکز خواهد داشت. امروز متوجه شدیم که توسعه بازی در چه مرحله‌ای است و چرا برای این قسمت از RE نام Village انتخاب شده است.

در جدیدترین شماره مجله ژاپنی فامیتسو مشخص شد که تقریبا ۶۰ درصد از توسعه بازی Resident Evil Village پشت سر گذاشته شده است. در واقع می‌توان گفت که بیش از نیمی از ساخت بازی به اتمام رسیده است. هرچند شایعات اولیه، به انتشار بازی در بهار ۲۰۲۱ اشاره دارند اما به نظر می‌رسد با این روند توسعه، Village دیرتر منتشر خواهد شد. این مساله در حالی است که Resident Evil 7 و RE 2 remake هر دو در ژانویه و Resident Evil 3 Remake‌ در اپریل منتشر شده‌اند.

در مورد نام بازی در مجله فامیتسو این چنین توضیح داده شده است که چرا با اینکه داستان بازی ادامه وقایع RE 7 است، Resident Evil 8 نام نگرفت. کل بازی در یک روستا جریان دارد و موقعیت جغرافیایی آن جایی در میانه‌های اروپا است. این روستا به نوعی یک شخصیت پروتاگونیست است و نام‌گذاری بازی بر اساس آن شکل گرفته تا محیط بازی بیشتر از «تنها یک لوکیشن بودن» بازتاب داشته باشد.

بازی Resident Evil Village برای انتشار روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، Xbox Series X و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است. ماه قبل بود که متوجه شدیم فرنچایز RE به‌طور رسمی بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

نظرات خود را در مورد بازی Resident Evil Village با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: