بازی-Crash-Bandicoot-4:-It’s-AboutTime

بازی Crash Bandicoot 4 پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

توسط میلاد یزدی در ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

توسعه‌دهندگان صراحتاً اعلام کردند که بازی Crash Bandicoot 4 پرداخت درون‌برنامه‌ای نخواهد داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

کراش بندیکوت دوست‌داشتنی بر می‌گردد. بله این خبر خوش را از انتشار اولین تریلر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در هفته گذشته دریافت کردیم و نکته جالب‌تر اینکه عرضه بازی بسیار نزدیک‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کردیم. قسمت چهارم از ماجراجویی بندیکوت در تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر) منتشر خواهد شد و پس از سال‌ها بار دیگر با دشمنان همیشگی و کلاسیک این شخصیت محبوب روبرو می‌شویم. فرانچایز Crash در سال‌های اخیر دو ریمیک بسیار موفق را داشته است و گیمرهای جدید نیز با این شخصیت و دنیای آن آشنا شده‌اند و قدیمی‌ها هم با تجربه دوباره آنها خاطرات خود را مرور کردند.

به‌تازگی بود که شایعاتی در یکی از استورهای مایکروسافت مطرح شد که Crash Bandicoot 4: It’s About Time دارای پرداخت درون‌برنامه‌ای است و این مساله کمی ما را نگران کرد (سابقه اکتیویژن در این مساله زبان‌زد است). اکنون توسعه‌دهندگان بازی، نگرانی‌ها را بر طرف کردند.

اکانت رسمی توییتر Toys for Bob گفته است که توسعه‌دهندگان بازی به صراحت اعلام کردند بازی هیچگونه پرداخت درون‌برنامه‌ای نخواهد داشت. اما کمپانی اکتیویژن که مدتی است امتیاز فرنچایز Crash را از آن خود کرده است، در یک مساله به‌وضوح سابقه بدی دارد. آنها بازی‌های خود را بدون پرداخت درون‌برنامه‌ای منتشر کرده و پس از مدتی این خصوصیت را به بازی اضافه می‌کنند. نمونه این مساله در تمام عناوین Call of Duty و نسخه آخر از سری بازی‌های کراش با عنوان Crash Team Racing رخ داده است. اما این اتفاق برای Crash N.Sane Trilogy پیش نیامد.

به هر صورت وجود پرداخت درون‌برنامه‌ای لزوماً مساله بدی نیست. اما کاربران همواره ترجیح می‌دهند که وقتی برای تهیه یک بازی وجهی را پرداخت می‌کنند، دیگر مجبور نباشند درون بازی هم برای محتواها یا شخصی‌سازی‌ها هزینه کنند. Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۲ اکتبر(۱۱ مهر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس One منتشر خواهد شد. عرضه این بازی روی پلتفرم های دیگر به گفته توسعه‌دهندگان آن همچنان در حال ارزیابی و بررسی است.

نظرات خود را در مورد وجود نداشتن پرداخت درون‌برنامه‌ای در  Crash Bandicoot 4 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: