فروش-New-Horizons

فروش جدیدترین قسمت Animal Crossing در ژاپن از مرز پنج میلیون نسخه فیزیکی گذشت

توسط میلاد یزدی در ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

طبق اعلام مجله فامیتسو، فروش جدیدترین قسمت Animal Crossing در ژاپن از مرز پنج میلیون نسخه فیزیکی گذشت. با دنیای بازی همراه باشید.

فرنچایز Animal Crossing یکی از بزرگ‌ترین سری بازی‌های نینتندو است. بازی شبیه‌سازی از زندگی به‌صورت Real Time است که وابستگی عجیبی ایجاد می‌کند. این سری بازی‌ها مدت‌هاست که از سوی نینتندو ساخته شده و روی کنسول‌های اختصاصی آنها منتشر می‌شوند. آخرین قسمت از این بازی Animal Crossing: New Horizons نام دارد که علی‌رغم اینکه تنها سه ماه از انتشار آن می‌گذرد، توانسته در کمتر از دو ماه، مقدار پیش‌بینی فروش برای تمام چرخه عمر خود را پشت سر بگذارد. در واقع اگر فرض کنیم تا پایان عمر کنسول نینتندو سوییچ، سه سال باقی مانده باشد، بازی Animal Crossing: New Horizons، آنچه را که احتمالاً نینتندو انتظار داشت تقریباً در سه سال عرضه در بازار بفروشد، در کمتر از دو ماه فروخته است. اکنون اطلاعات جدیدی از فروش این بازی موفق ارائه شده است.

در گزارش ارائه شده در مجله فامیتسو، نینتندو موفق شده است که بیش از ۵ میلیون نسخه فیزیکی از Animal Crossing: New Horizons تنها در داخل ژاپن به فروش برساند. این آمار همان‌طور که اشاره شد تنها به فروش فیزیکی اشاره دارد و فروش دیجیتالی در آن لحاظ نشده است. نمودار زیر که توسط فامیتسو منتشر شده است، نشان می‌دهد که با اینکه تنها سه ماه از عرضه بازی گذشته است، اما فروش حیرت‌انگیزی داشته است.

فروش-جدیدترین-قسمت-Animal-Crossing

فروش-جدیدترین-قسمت-Animal-Crossing

ماه گذشته گزارشاتی منتشر شد که بازی ۱۰ میلیون فروش از نسخه دیجیتالی داشته است. Animal Crossing: New Horizons به طور انحصاری روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده و همچنان به شکلی مداوم به روز رسانی های خود را دریافت می کند. در ماه اول انتشار نیز در ایالات متحده، Animal Crossing: New Horizons برنده بزرگ رقابت بازی‌های‌های ویدئویی بوده است.

نظرات خود را در مورد فروش جدیدترین قسمت Animal Crossing و مقدار فروش آن با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: