اکانت توئیچ دونالد ترامپ

اکانت توئیچ دونالد ترامپ به‌طور موقت مسدود شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۱ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۲

اکانت توئیچ دونالد ترامپ به‌دلیل آنچه که رفتار نفرت پراکنانه در یکی از بازپخش‌های استریم زنده وی عنوان شده بود، از جانب این سایت به‌طور موقت بن شد. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، توئیچ اکانت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، که یکی از اکانت‌های مهم این سایت محسوب می‌شود را موقتا مسدود اعلام کرده است. حساب آقای ترامپ به‌دلیل آن‌چه که «رفتار نفرت پراکنی» حین یک استریم زنده عنوان شده است، بن شده و توئیچ در این رابطه اعلام کرده است که این محتوای توهین آمیز نیز هم‌اکنون از روی سایت پاک شده است.

محتوای توهین آمیزی که توئیچ از آن صحبت می‌کند، در یکی از استریم‌هایی که به پخش مجدد تجمع معروف ترامپ پرداخته بود، دیده می‌شود. او در این تجمع می‌گوید که مکزیک در حال اعزام متجاوزین به ایالات متحده است. توئیچ همچنین در تظاهرات اخیر تالسا ایالت اکلاهاما، کامنت‌های زیر این پست را با نماد نژاد پرستانه مشخص کرده بود. یکی از سخنگویان وب‌سایت توئیچ سال گذشته و همزمان با راه‌اندازی اکانت توئیچ دونالد ترامپ بیانه‌ای را صادر کرده‌ بود که می‌خوانیم:

مثل هر کس دیگری، سیاستمدارانی که در توئیچ فعالیت می‌کنند، باید از دستورالعمل‌ها و قوانین سایت پیروی کنند. ما استثنایی برای محتوای سیاسی یا اخبار پیرامون آن قائل نمی‌شویم و نسبت به محتوایی که به ما گزارش شده و نشان دهنده‌ی نقص این قوانین باشد، برخورد قاطعانه خواهیم داشت.

توئیچ (Twitch) یک هفته پیش از این اینکه اکانت توئیچ ترامپ را بن کند، اعلام کرده بود که در برابر گزارش‌هایی پیرامون آزار و اذیت جامعه‌ی مخاطبین توئیچ از جانب استریمرها با قاطعیت عمل خواهد کرد و اکانت این افراد پاک خواهند شد. این روند نشان دهنده این است که توئیچ عزم جدی‌تری برای ایجاد تعادل در استریم‌های زنده سایت خواهد داشت. بن شدن آقای ترامپ از سایت توئیچ در حالی عملی می‌شود که در سایر پلتفرم‌های مشابه، معمولا به‌دلیل نقش ایشان به‌عنوان یک سیاستمدار و رئیس جمهور ایالات متحده، چنین امری نادیده گرفته می‌شد.

توئیچ هفته‌ی گذشته اظهار داشت که در پاسخ به ادعاهای مطرح شده، بن کردن دائمی اکانت‌های متخلف را شروع خواهد کرد. همین چند وقت پیش نیز Dr Disrespect یکی از محبوب‌ترین استریمرهای این شبکه، اولین فردی بود که به این سرنوشت دچار شد. توئیچ بارها از پاسخ در مورد چرایی بن شدن اکانت وی اجتناب کرده است و در حالی که هیچ ادعای علنی علیه وی وجود ندارد، خود Dr Disrespect نیز ادعا می‌کند که هیچ اطلاعاتی در مورد پاک شدن اکانت به او گفته نشده است.

نظرات خود را در مورد بن شدن اکانت توئیچ دونالد ترامپ با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: