استودیو-سازنده-The-Surge-2

کمپانی Focus Home Interactive، استودیو سازنده The Surge 2 را خرید

توسط میلاد یزدی در ۹ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۰

در یک بیانیه مطبوعاتی، Focus Home Interactive اعلام کرد که استودیو سازنده The Surge ۲ را تحت مالکیت خود قرار داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی Focus Home Interactive اعلام کرده است که استودیو آلمانی Deck13 Interactive، توسع‌دهنده عناوینی چون The Surge و The Surge 2 را تحت مالکیت خود گرفته است. Focus Home Interactive ناشر هر دو بازی اشاره شده نیز بوده است. در بیانیه مطبوعاتی این استودیو گفته شده است که آنها ۱۰۰ درصد از سهام Deck13 را بدست آورده‌اند که طبیعتاً مالکیت کامل آن استودیو را از آن Focus Home خواهد نمود. این مالکیت کامل شامل تمام IP‌های Deck13 و تمام عناوین در دست توسعه این استودیو نیز می‌شود. در این بیانیه آمده است که دست‌یابی به سهام کامل Deck13 نزدیک به ۷.۱ میلیون یورو برای Focus Home Interactive هزینه داشته است.

یورگن گلدنر (Jürgen Goeldner) رئیس هیات مدیره Focus Home Interactive گفته است که «بسیار خوشحالیم که از ورود تیم Deck13 به کمپانی خود استقبال می‌کنیم. مشتاقانه با آنها همکاری کرده تا به اهداف جاه‌طلبانه خود برسیم. این تملک یک نقطه عطف مهم در مسیر رشد ما است و ما را قدرتمند‌تر می‌کند.»

ژان کلوز (Jan Klose) مدیر و بنیان‌گذار Deck13 چنین گفت است که «خوشحالیم که Deck13 حالا قسمتی از Focus Home Interactive است. کمپانی‌های ما از سال ۲۰۱۱ با یکدیگر همکاری موفقی داشتند و حاصل این همکاری عناوین خوبی مانند The Surge بوده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از پتانسیل‌های Focus Home Interactive استفاده کنیم و بازی‌های موفق‌تری را توسعه دهیم.»

آخرین بازی Deck13 به عنوان یک استودیو مستقل، The Surge 2 بوده است که توسط Focus Home برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی در سپتامبر سال گذشته منتشر شده است. شما می توانید نقد و بررسی این بازی را در دنیای بازی بخوانید. چند ماه قبل از عرضه The Surge 2 نیز اخباری وجود داشت که Deck13 و Focus Home Interactive ر حال کار روی یک IP کاملا جدید هستند.

نظرات خود را در مورد استودیو سازنده The Surge ۲ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: