DLC بازی The Last of Us Part 2

ناتی داگ برنامه‌ای برای عرضه DLC بازی The Last of Us Part 2 ندارد

توسط بهنام میرزائی در ۶ تیر ۱۳۹۹ , ۱۳:۵۵

گویا ناتی داگ برنامه‌ای برای عرضه DLC بازی The Last of Us Part 2 ندارد و نیل دراکمن طی مصاحبه‌ای با یک پادکست، این موضوع را به‌صورت کامل مشخص کرده است. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، بیش از یک هفته از انتشار بازی The Last of us Part 2 می‌گذرد و در میان استقبال گسترده منتقدین و بحث‌های داغی که پیرامون بازی صورت می‌گیرد، دانسته‌ایم که فروش بازی در مناطق مختلف جهان عالی بوده است. اما آیا این‌ها دلیلی براین خواهد بود سونی و ناتی داگ (Naughty Dog) برنامه‌ای برای افزودن محتوای بیشتری برای بازی در چنین شرایطی داشته باشند؟ بازی اول یک DLC جالب و بیادماندنی به‌نام Left Behind داشت، بنابراین باید دید که طرفداران می‌توانند انتظار مشابهی از بازی The Last of Us Part 2 داشته باشند یا خیر.

به‌نظر نمی‌رسد که ناتی داگ این‌بار مشابه نسخه‌ی قبل عمل کند. نیل دراکمن مدیر نوآوری این بازی، صحبتی با یک پادکست داشته است و هنگامی که از وی در مورد برنامه‌های احتمالی وی برای عرضه DLC برای این بازی شد، او این‌طور پاسخ داد که ناتی داگ برنامه‌ای برای این منظور ندارد.

سوال دیگری پیرامون بخش چندنفره Factions بازی نیز از نیل دراکمن پرسیده شد که ناتی داگ آن را از بازی جدا کرده است، اما دراکمن تمایلی به صحبت در رابطه آن نداشت. سال گذشته، ناتی داگ اظهار داشته است که بخش Factions در نهایت به نسخه‌ی دوم نیز بازخواهد گشت، اما برای دیدن نحوه‌ی آن، باید منتظر ماند و دید که استودیو چه برنامه‌هایی برایش دارد.

سوال دیگر طرفداران در مورد دنباله‌ی بازی است و آیا اینکه می‌توانیم انتظارش را داشته باشیم؟ خب قسمت دوم بازی به‌تازگی عرضه شده است، اما طرفداران بی‌صبرانه به‌دنبال پاسخی برای این سوال هستند. خود نیل دراکمن هم در مورد وقوع یا عدم وقوع آن مطمئن نیست.

بازی The Last of Us Part 2 هم‌اکنون برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته است. شما می‌توانید بررسی دنیای بازی از آخرین ساخته ناتی داگ را در این مطلب مطالعه کنید. شما نیز می‌توانید نظرات خود را پیرامون عرضه DLC بازی The Last of Us Part 2 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: