حالت-چند‌-نفره-آفلاین-در-Crash-Bandicoot-4:-It’s-About-Time

حالت چند‌ نفره آفلاین در Crash Bandicoot 4: It’s About Time وجود خواهد داشت

توسط میلاد یزدی در ۵ تیر ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۰

اطلاعات ارائه شده در صفحه رسمی بازی در استور پلی‌استیشن نشان از وجود حالت چند‌ نفره آفلاین در Crash Bandicoot 4: It’s About Time دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

به‌تازگی کمپانی اکتیویژن با پخش تریلری، از قسمت جدید فرنچایز کلاسیک و بسیار محبوب کراش بندیکوت با نام Crash Bandicoot 4: It’s About Time رونمایی کرد. تا‌کنون اطلاعات نسبتاً زیادی از بازی منتشر شده است و می‌دانیم که عرضه این اثر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس One تایید شده است. هرچند که امکان انتشار آن برای سایر پلتفرم‌های فعلی و کنسول‌های آینده در حال ارزیابی قرار دارد. اکنون به نظر می‌رسد که صفحه رسمی بازی در فروشگاه پلی‌استیشن، اطلاعاتی را درز داده که هنوز تایید نشده است.

در قسمت اطلاعات بازی در استور پلی‌استیشن، گفته شده که بازی می‌تواند به‌صورت ۲ تا ۴ نفره و آفلاین نیز تجربه شود. به زبان ساده‌تر، این اطلاعات نشان می‌دهد که Crash Bandicoot 4: It’s About Time یک بازی local co-op خواهد بود. در واقع امکان تجربه چند‌نفره بازی به صورت آفلاین و در کنار یکدیگر وجود خواهد داشت. اگرچه ممکن است این اطلاعات اشاره‌ای به بخش مجزای چند‌نفره‌ای داشته باشد که به‌صورت آفلاین قابل بازی است. با توجه به اینکه چند شخصیت قابل بازی مانند Crash، Coco و Doctor Neo Cortex وجود دارد، به حقیقت پیوستن هیچ‌کدام از این گمانه‌زنی‌ها دور از انتظار نیست. تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید از صفحه فروشگاه پلی‌استیشن برداشته شده است و به این اطلاعات اشاره دارد.

حالت-چند‌-نفره-آفلاین-در-Crash-Bandicoot-4:-It’s-About-Time

حالت-چند‌-نفره-آفلاین-در-Crash-Bandicoot-4:-It’s-About-Time

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس One در تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر) عرضه خواهد شد. اکتیویژن اعلامی در مورد احتمال عرضه Crash Bandicoot 4: It’s About Time روی کنسول نینتندو سوییچ یا رایانه‌های شخصی نکرده است. همچنین مشخص نیست که این بازی یک اثر میان‌نسلی خواهد بود یا خیر.

نظرات خود را در مورد  Crash Bandicoot 4: It’s About Time با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: