توسعه بازی The Last of Us Part 3

روند توسعه بازی The Last of Us Part 3 از نسخه دوم نیز سخت‌تر خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۴ تیر ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

آقای نیل دراکمن، کارگردان مجموعه لست آو آس در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرد روایت داستان در جهان این بازی با عرضه هر نسخه دشوارتر می‌شود و بنابراین روند توسعه بازی The Last of Us Part 3 از دو نسخه قبلی پیچیده‌تر خواهد بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کم‌تر از یک هفته از عرضه The Last of Us Part 2 می‌گذرد و تا همین جای کار این بازی و استودیو سازنده موفق به ثبت رکوردهای جدیدی در صنعت گیم شده‌اند و به طبع این پرسش برای بسیاری از اهالی گیم پیش می‌آید که آینده مجموعه‌ای تا حد موفق و تصمیمات تیم توسعه برای آن چه خواهد بود. طبیعی است که در آینده‌ای نه چندان دور سونی از ناتی داگ درخواست توسعه قسمت جدیدی در مجموعه را داشته باشد و این برای کارگردان مجموعه دغدغه‌های متعدد ایجاد کرده‌است. به گفته وی چالش اصلی نه آمار فروش رضایت بخش، بلکه روایت داستانی است که با معیارهای مجموعه برابری کند.

وبسایت  Indie Wire در مصاحبه‌ای با آقای نیل دراکمن، پیرامون تصمیمات تیم توسعه دهنده برای The Last of Us 3 سوال کرد. دراکمن معتفد است نسخه سوم نیز باید همان مراحلی را تجربه کند که نسخه دوم داشت و بالاخره تیم توسعه‌ دهنده راه حلی برای یک روایت داستانی جذاب پیدا می‌کنند اما، چالش اصلی در این نکته نهفته است که نسخه دوم به حد کافی تجربه سختی برای سازندگان بوده‌است و روند توسعه بازی The Last of Us Part 3 از نسخه دوم نیز سخت‌تر می‌شود و در حال حاضر ایده‌ای برای چگونگی توسعه این بازی وجود ندارد.

فعلا تصمیم گیری برای این موضوع کمی مبهم است. مسئله مشخص این است که روند سعی و خطا برای توسعه نسخه دوم، همان روندی خواهد بود که در نسخه دوم تجربه کردیم. در نسخه اصلی چیزی به عنوان مجموعه و انتظارات وجود نداشت و ما می‌توانستیم هر چیزی را امتحان کنیم اما، حال با یک روند مشخص داستانی با شخصیت‌های تعریف شده و یک پیش زمینه معلوم را در پیش گرفته‌ایم. شاید بتوانیم مانند نسخه دوم تصمیماتی بگیریم که خیلی با سلیقه هواداران همخوانی نداشته باشد اما، با هسته اصلی احساسی مجموعه را حفظ کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: