بازی-جدید-Batman-Gotham-Knights

شایعه: بازی جدید Batman Gotham Knights و Suicide Squad اواسط تابستان معرفی می‌شوند

توسط بهنام میرزائی در ۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۲:۲۷

بازی جدید Batman Gotham Knights و Suicide Squad که طی روزهای گذشته گزارش‌های زیادی مبنی بر ساخت آن‌ها منتشر شده بود، گویا قرار است طی ماه آگوست معرفی شده و برای عرضه آماده شوند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، گزارش‌های زیادی پیرامون جدیدترین بازی‌های استودیوهای راک استدی (Rocksteady) و WB Games Montreal منتشر شده و طی این هفته، جزء خبرهای مهم صنعت بازی بوده است. همین دیروز بود که شایعه‌ی کار WB Games روی سرویس زنده‌ی عنوان Suicide Squad منتشر شده و همچنین دانستیم که راک استدی برای مدت زمان طولانی در حال کار روی یک بازی بتمن جدید بر پایه Court of Owls بوده است. طی دو روز گذشته، WB Games دامنه‌ای برای Suicide Squad: Kill the Justice League و Gotham Knights ثبت کرده است که هرچه بیشتر بر این شایعه‌ها صحه می‌گذارد.

هم‌اکنون، گزارش جدیدی از یورو گیمر منتشر شده است که اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار می‌دهد. این وب‌سایت تائید کرده است که دامنه‌های ثبت شده فاصله چندانی با رونمایی رسمی آن‌ها ندارند. در این گزارش آمده است که راک استدی در حال کار روی توسعه‌ی یک بازی Suicide Squad است که به احتمال زیاد، Suicide Squad: Kill the Justice League نامیده خواهد شد و چنین موردی فرضیه‌های مطرح شده را قوت می‌بخشد. در همین حال، در این گزارش آمده است که بازی Gotham Knights بازی جدیدی بر پایه شخصیت بتمن خواهد بود که توسط WB Games Montreal عرضه خواهد شد.

گفته می‌شود که قرار است هر دو بازی طی رویداد DC FanDome در ماه آگوست رونمایی شوند. طی این مراسم قرار است لحظات اندکی از بازی Gotham Knights و Suicide Squad به نمایش گذاشته شوند و ظاهرا فاصله‌ای نه چندان طولانی با تاریخ انتشارشان نیز خواهد داشت. طبق گزارش‌ها، گویا این بازی‌ها برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس هم در حال توسعه هستند.

نظرات خود را در مورد بازی جدید Batman Gotham Knights و Suicide Squad با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: