گرافیگ-بازی-The-Last-of-Us-Part-II

تماشا کنید: گرافیگ بازی The Last of Us Part II نسبت به تریلر سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است

توسط میلاد یزدی در ۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

کانل یوتیوب ElAnalistaDeBits ویدئوی مقایسه‌ای گرافیگ بازی The Last of Us Part II را منتشر کرده است که Downgrade بازی را نسبت به سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

مقایسه آنچه که عرضه شده و آنچه که قرار بوده عرضه شود، مخصوصاً در بازی‌های پر فروش و مهم همیشه جالب است. کاهش کیفیت بازی‌ها و Downgrade شدن، در این سال‌ها امری اجتناب‌ناپذیر به نظر رسیده است (با سلام یه یوبی‌سافت). اکنون به نظر می‌رسد بازی The Last of Us Part II جدید‌ترین ساخته استودیو بازی‌سازی ناتی‌داگ نیز از این قاعده‌ی نانوشته مستثنی نبوده است. ویدئوی مقایسه‌ای کانل یوتیوب ElAnalistaDeBits نشان می‌دهد که بازی عرضه شده The Last of Us Part II چه میزان با آنچه که در مراسم E3 2018 نشان داده شده، از لحاظ گرافیکی متفاوت است. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده کنید.

برخی از تفاوت‌ها و Downgrade شدن‌ها در این ویدئوی مقایسه‌ای، کاهش جزئیات در چهره‌ها و ایجاد نشدن سایه زنی در فیزیک و اجسام اطراف و شخصیت‌ها به واسطه روشنایی حجمی است. در برخی قسمت‌های به‌خصوص نیز حتی محیط اطراف بازی تغییر کرده یا به کلی عوض شده است. البته بازی The Last of Us Part II بدون شک یکی از بهترین گرافیک‌های فنی نسل هشتم را یدک می‌کشد و هنوز هم از این لحاظ یک اثر عالی است. اما به هر صورت Downgrade این عنوان از تریلر دو سال پیش تا بازی عرضه شده به وضوح قابل توجه است.

بازی The Last of Us Part II جدا از تحسین فراوان منتقدان برچسب پرفروش‌ترین بازی بریتانیا در سال ۲۰۲۰ را تا به امروز از آن خود کرده است. در واقع این عنوان با پشت سر گذاشتن animal crossing new horizons شروعی فوق‌العاده را رقم زده است. بازی همچنین پرفروش‌ترین عنوان انحصاری سونی در زمان عرضه در کشور انگلستان بوده است و برای تصاحب این رتبه بازی‌های موفقی چون God of War 2018 و Uncharted 4 را کنار زده است. The Last of Us Part II امتیازات بسیار خوبی را کسب کرده است که شما می‌توانید تریلر نمرات این بازی را در دنیای بازی ببینید.

نظرات خود را در مورد گرافیگ بازی The Last of Us Part II با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: