اولین-تریلر-بازی-Crash-Bandicoot-4

تماشا کنید: اولین تریلر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد

توسط بهنام میرزائی در ۳ تیر ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۰

با انتشار اولین تریلر بازی Crash Bandicoot 4 مشخص شد که طرفداران مجموعه می‌توانند جدیدترین نسخه از کرش بندیکوت را در هفته‌ی دوم مهر ماه تجربه کنند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، تریلر معرفی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time جدیدترین ساخته کمپانی اکتیویژن، بالاخره طی رویداد Summer Game Fest به نمایش گذاشته شد. به‌نظر می‌رسد که در این نسخه یکی از دشمنان قدیمی کرش از زمان گذشته بازمی‌گردد تا کراش بندیکوت دوست داشتنی را برای همیشه زمین‌گیر کند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کرده و حدس بزنید که این دشمن قدیمی چه کسی می‌تواند باشد.

Crash Bandicoot 4 امکان کنترل کرش و کوکو را در تمامی مراحل بازی فراهم کرده است، اما جالب است بدانید که دکتر نئو کورتکس (Doctor Neo Cortex) آنتاگونیست بازی را هم یکی از شخصیت‌های قابل بازی است و یقینا مراحل معمایی بیشتری خواهیم داشت. از دیگر سو، دنیای جدیدی را پیش روی بازی می‌بینیم که انتظارات طرفداران این مجموعه را بسیار بالا برده است. بازی منظره‌ی آینده نگرانه‌تری به خود گرفته است و از اتومبیل‌های پرنده تا تی‌رکس از دوره ماقبل تاریخ که قهرمان ما را دنبال می‌کند، در آن دیده می‌شود. Crash قدرت‌های جدیدی از جمله Gravity Mask پیدا کرده است و قادر است که روی دیوار و سقف حرکت کند.

به‌نظر می‌رسد که دستکاری زمان، یکی دیگر از توانایی‌هایی است که توسط قدرت Time Mask به شخصیت‌های بازی اعطا شده است و باعث می‌شود که بتوانید با کند کردن موانع بازی، با اطمینان بیشتری از آن‌ها عبور کنید. بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time جمعه ۱۱ مهر (۲ اکتبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. با ما همراه باشید تا در آینده اطلاعات بیشترین از جدیدترین بازی کرش بندیکوت برای‌تان به اشتراک گذاریم. شما نیز می‌توانید نظرات خود را پیرامون اولین تریلر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: اولین تریلر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد”

  1. Ahmad گفت:

    چه عالی بعد از سالها حالا یک کراش نه ریمستر بلکه جدید می یاد

    ۰ ۰