دنباله بازی Control

آگهی استخدام جدید Remedy به دنباله بازی Control اشاره می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

آگهی جدیدی که توسط استودیو بازی سازی Remedy Entertainment منتشر شده، به بازی جدید این استودیو اشاره می‌کند. انتظار می‌رود دنباله بازی Control برای کنسول‌های نسل بعد در دست توسعه باشد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین ساخته استودیو رمدی، بازی Control یکی از برترین عناوین عرضه شده در سال ۲۰۱۹ میلادی بود و با استقبال خوب منتقدان و مخاطبان مواجه شد. طبق گزارش مالی سالیانه ناشر بازی، این عنوان به تنهایی سبب افزایش ۱۰۰ درصدی درآمد ناشر شده بود. حال و با توجه به جدیدترین اطلاعیه استودیو سازنده، به نظر می‌رسد نسخه دوم در دست توسعه قرار گرفته‌است.

طبق آگهی جدید استخدام رمدی، آن‌ها به دنیال استخدام فردی در مقام “تهیه کننده ارشد” هستند که قرار است “نقش کلیدی در توسعه مجموعه Control” داشته باشد. هر چند لفظ نسخه دوم به طور دقیق به کار نرفته اما، با توجه به وجود کلمه “مجموعه” در آگهی توسعه دنباله بازی Control تقریبا قطعی به نظر می‌رسد. همچنین به طور ضمنی به توسعه این عنوان باری کنسول‌های نسل بعد اشاره شده: “شخض باید به استانداردهای نسل آینده صنعت گیم آشنایی کامل داشته باشد و کیفیت و کمیت بازی را در بالاترین سطح حفظ کند در مواقع لازم بتواند بیشترین بازده‌ترین را از تک تک افراد تیم استخراج کند.”

آخرین ساخته Remedy Entertainment هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: