دانلود رایگان Assassins Creed Origins

امکان دانلود رایگان Assassins Creed Origins آخر این هفته وجود دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

طبق اعلام ناشر بازی، کمپانی یوبی سافت امکان دانلود رایگان Assassins Creed Origins آخر این هفته از پنجشنبه تا شنبه هفته آینده وجود دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

برای آن دسته از افرادی که اکانت Uplay دارند و از مخاطبان پلتفرم رایانه‌های شخصی هستند، امکان دانلود رایگان Assassins Creed Origins به مدت سه روز فراهم شده‌است. این بازی از روز پنجشنبه ۲۹ام خردادماه (۱۹ام ژوئن) تا شنبه ۳۱ام خردادماه (۲۱ام ژوئن) وجود دارد.

رویدادهای Origins در مصر باستان رخ می‌دهد و داستان شخصی به اسم Bayek of Siwa را روایت می‌کند، مبارزی که در خدمت نیروهای قانون است. زمانی که پسر وی توسط گروهی ناشناس به قتل می‌رسند، وی در سراسر جهان مصر شروع به جست و جو انتقام گرفتن می‌کند. سفر وی او را با افراد و گروه‌های گوناگون درگیر و آشنا می‌کند و حتی وی به دیدار کلئوپاترا افسانه‌ای نیز می‌رود.

این نسخه، نسخه بسیار مهمی برای مجموعه محسوب می‌شود. این بازی تغییر اساسی در ساختار و فرمول همیشگی مجموعه ایجاد کرد. المان مخفی کاری هنوز هم نقش مهمی را در گیم‌پلی بازی ایفا می‌کند اما، شاخه اکشن و نقش آفرینی بسیار پررنگ‌تر از گذشته پیگیری می‌شود. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “امکان دانلود رایگان Assassins Creed Origins آخر این هفته وجود دارد”

  1. شیروی گفت:

    برا PS4 فک کنم نشه؛ ها؟

    ۰ ۰