پیشرفت گرافیکی در پلی استیشن 5

میزان پیشرفت گرافیکی در پلی استیشن ۵ نسبت به PS4 بنا به صلاح‌دید ناشر عملی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

براساس گزارشات سونی امکان آپ‌گرید آسان برای تمامی عناوین نسل فعلی را آماده کرده و میزان پیشرفت گرافیکی در پلی استیشن ۵ نسبت به PS4، در صورت تصمیم ناشر کاملا امکان پذیر است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته سونی با برگزاری رویداد دیجیتال انحصاری برای کنسول نسل بعد خود، توجهات زیادی را به خود جلب کرد و صبر را برای عرضه PS5 برای هواداران مشکل‌تر از قبل نمود. با نمایش اجرای برخی عناوین روی کنسول جدید این سوال مطرح شد که سونی چه برنامه‌هایی برای آپ‌گرید بازی‌های موفق نسل فعلی دارد. رقیب سنتی او، کمپانی مایکروسافت با ایده Smart Delivery این امکان را برای بازی‌های Xbox One فراهم کرد که از آپ‌گرید رایگان برای نسخه Xbox Series X بهره ببرند. بنا به گفته سخنگو بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در ژاپن، این کمپانی نیز چنین ایده‌هایی‌ را مد نظر دارد.

سخنگو سونی در گفنگو در وبسایت GameSpark اعلام کرد:

ما کاملا از برنامه‌های ناشرها مبنی بر اجرای آپگرید روی بازی‌های PS4 و پیشرفت گرافیکی در پلی استیشن ۵ پشتیبانی می‌کنیم و این تصمیم با ناشر است که این آپ‌گریدها را اعمال کند یا خیر.

لازم به دکر است اجرای طرح آپ‌گرید روی بازی‌های Xbox Series X نیز کاملا منوط با تصمیم ناشر است. بازی‌هایی نظیر Yakuza: Like A Dragon ،Scarlet Nexusو Metal: Hellsinger از طرح Smart Delivery پشتیبانی خواهند کرد. سونی هنوز به طور رسمی خبر از وجود قابلیت back wards در کنسول خود نداده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: