تریلر معرفی Spider Man: Miles Morales

هدف از نمایش تریلر معرفی Spider Man: Miles Morales گمراهی مخاطب نبوده‌است

توسط محسن شجاعی در ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

مدیر عامل پلی استیشن در جدیدترین مصاحبه خود پیرامون بازخوردهای پس از نمایش تریلر معرفی Spider Man: Miles Morales و سو برداشت‌های پس از آن توضیحاتی ارائه داد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین محصول اینسامنیاک گیمز یکی از هیجان ‌‌انگیزترین و پر استقبال‌ترین عناوین معرفی شده برای پلی استیشن ۵ بود. این بازی که هفته گذشته در رویداد انحصاری سونی رونمایی شد، با استقبال فوق العاده مخاطبانه سونی قرار گرفت و زمانی که اعلام شد این بازی به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه PS5، اواخر سال میلادی جاری روانه بازار می‌شود، هیجان و هایپ برای این بازی بیشتر و انتظار برای عرضه آن سخت‌تر شد. برخی اظهار نظرها از سوی یکی از سران ارشد پلی استیشن، سبب ایجاد برخی سوبرداشت‌ها از سوی اهالی گیم شد. البته این سو تفاهم خیلی زود توسط تیم توسعه برطرف شد. Insomniac Games در بیانیه‌ای اعلام کرد Spider-Man: Miles Morales یک عنوان کاملا مستقل است و به هیچ عنوان دنباله یا ریمستر نسخه پیشین محسوب نمی‌شود.

با توجه به تناقض بین گفته مسئولان و اعلامیه تیم توسعه، این شائبه بین مخاطبان مطرح شد که ممکن است مسئولان سونی به دنبال این بوده‌اند که اهمیت این عنوان بیش از حد بالا ببرند و آن‌ را به عنوان یک بازی هنگام عرضه، بیش از پیش مطرح کنند. آقای جیم رایان  مدیرعامل پلی استیشن این شایعات را کاملا تکذیب می‌کند. وی در گفتگو با وبسایت CNET اعلام کرد هیچگونه طرح و برنامه‌ای برای منحرف کردن مخاطب با انتشار تریلر معرفی Spider Man: Miles Morales وجود نداشته و سونی هیچگاه “ارزش کنسول پیشرو” خود را با چنین تصمیماتی پایین نمی‌آورد.

Spider-Man: Miles Morales در بازه تعطیلات سال میلادی جاری روانه بازار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: