تاریخ عرضه Humankind

تماشا کنید: تاریخ عرضه Humankind به سال آینده میلادی موکول شد

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

طبق اعلام سازندگان در رویداد «PC Gaming Show» تاریخ عرضه Humankind به سال آینده میلادی موکول شد. از روز گذشته نسخه محدود از بازی در اختیار بازیکنان قرار گرفت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی «Humankind» سال آینده میلادی برای PC عرضه خواهد شد. جدیدترین ساخته «Amplitude Studios» که در ژانر استراتژی نوبتی جریان دارد، برای عرضه در اواخر سال میلادی جاری برنامه ریزی شده بود. سازندگان از یک طرح جدید با عنوان «OpenDev» برای بازی خود رونمایی کردند که به بازیکنان امکان دسترسی زود هنگام به بازیکنان را می‌دهد. ثبت نام این طرح از روز گذشته آغاز شده‌است.

توسعه دهندگان در وبسایت رسمی خود اعلام کردند “این یک روش جدید است تا مخاطب بتواند یک تجربه کوتاه از عنوان در دست توسعه داشته باشد.” «Amplitude Studios» معتقد است به کمک این طرح می‌تواند از کاربردی بودن المان‌های بازی خود اطلاع کسب کند. در جریان OpenDev بازیکنان می‌تواند سه سناریو مختلف را تجربه کنند. تمرکز این سناریو روی قسمت‌های اکتشاف، مبارزات و مدیریت شهری است.

ثبت نام برای طرح OpenDev تا روز جمعه ششم تیرماه (۲۶ام ژوئن) ادامه دارد. سازندگان وعده دادند از سناریوهای جدید رونمایی می‌کنند. در پایان شما را به تماشای تریلر گیم‌پلی بازی دعوت می‌کنیم:

ارزیابی شما از عملکرد این عنوان چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: