تاریخ عرضه Outlast Trials

تماشا کنید: تاریخ عرضه Outlast Trials سال آینده میلادی خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

روز گذشته تریلری از جدیدترین نسخه آوت لست منتشر شد. بر اساس این تریلر، تاریخ عرضه Outlast Trials سال آینده میلادی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند سالی است استودیو کانادایی «Red Barrels» با توسعه مجموعه عناوین وحشت Outlast، به شهرت مطلوبی در میان توسعه دهندگان عناوین وحشت پیدا کرده و نام محبوبی در میان مخاطبان این ژانر به حساب می‌آید. این استودیو اواخر سال گذشته میلادی از نسخه جدید مجموعه با نام «Outlast Trials» رونمایی کرد و از آن زمان اطلاعات و اخبار زیادی از این عنوان شنبده نمی‌شد. پس از نزدک به شش ماه سکوت خبری، تریلر جدیدی از بازی در رویداد «PC Gaming Show» امسال به نمایش درآمد.

هر چند این تریلر بسیار رمزآلود و مبهم است اما، از فضای سازی قوی بهره می‌برد و کلیت بازی را به مخاطب معرفی می‌کند. در این تریلر پزشکانی را می‌بینیم که در حال اجرای آزمایشات مخوف روی انسان‌ها هستند و در تلاش هستند، کنتل ذهن آن‌ها را بدست گیرند. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

 

 

تریلر تایید می‌کند تاریخ عرضه Outlast Trials سال آینده میلادی است. این نسخه ادامه مستقیمی بر دو عنوان گذشته نیست و خط داستانی جدید را در مجموعه پی می‌گیرد. داستان در نسخه در دوران جنگ سرد جریان دارد. در این بازی چهار بازیکن به صورت کو-آپ می‌توانند به تجربه آن بپردازند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: