بازی-weird-west

تماشا کنید: بازی Weird West در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

توسط علی جلیلی در ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۱

بنظر می‌رسد که استودیوی ولف آی (WolfEye Studio) بدنبال عرضه بازی Weird West در سال ۲۰۲۱ است. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Weird West که ساخته جدید استودیو ولف آی (WolfEye Studio) همچنان یک بازی جالب و همانند اسمش عجیب می‌باشد به طوریکه در ویدیوی جدید منتشر شده از بازی متوجه خواهید شد که چگونه یک بازی می‌تواند تا این حد جالب و عجیب باشد. بنیانگذار استودیوی ولف آی آقای رافائل کلانتونیو (Raphael Colantonio) که پیش‌تر به عنوان کارگردان خلاق استودیوی آرکین (Arkane Studios) شناخته و سابقه کار برروی بازی Dishonored را دارد، در رابطه با این بازی اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته است.

اضافه‌ بر تریلر جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Weird West که اطلاعات جدیدی را با بازیکنان به اشتراک می‌گذارد، آقای کلانتونیو نیز تصمیم گرفت تا اطلاعات بیشتری از بازی جدید خود منتشر کند. در این بازی پنج کاراکتر قابل بازی وجود خواهند داشت که و بازیکنان می‌توانند مراحل بازی را تک به تک با شخصیت‌های موردعلاقه خود بازی کرده و برای مراحل بعد نیز کاراکتر خود را تعویض کنند.  در این بازی قابلیت استخدام افراد نیز وجود دارد، هرچند که آن‌ها ممکن است در طول بازی به شدت آسیب دیده یا حتی کشته شوند. بازیکنان می‌توانند افراد خود را احیا کنند و در صورتی که ابزار لازم برای این کار را نداشته باشند، ممکن است دوباره در طول بازی یارهای خود به صورت دیگر [ که دیگر کشته نشوند] مشاهده کنند.

در بازی Weird West حالت‌های مختلف و زیادی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که تا بدین لحظه فقط از حالت permadeath رونمایی شده است. در حال حاظر بازی مذکور در دست توسعه می‌باشد و قرار است در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. لازم به ذکر است که یک دموی کوتاه نیز برای این بازی در نظر گرفته شده و در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد. در ادامه نیز تریلر منتشر شده از این عنوان را بایکدیگر مشاهده خواهیم کرد.

دریافت مستقیم از آپارات با بالاترین کیفیت | تماشای آنلاین در یوتیوب

نظرات خود را پیرامون بازی Weird West را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: