بازی Resident Evil 8 Village

تماشا کنید: بازی Resident Evil 8: Village در جریان رویداد PS5 معرفی شد

توسط محسن شجاعی در ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۱:۲۴

بازی Resident Evil 8 Village در جریان رویداد PS5 معرفی شد. با بررسی اولیه از تریلر می‌توان به این نکته پی برد بسیاری از اطلاعاتی که پیش از در فضای مجازی فاش شده بود، صحت دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از ما‌ه‌ها ایجاد هایپ، انتشار جزئیات و اطلاعات و شایعات، بالاخره بازی Resident Evil 8 Village در جریان رویداد PS5 معرفی شد، همانطور که پیشتر شایعات و گزارشات به آن اشاره داشتند. این عنوان سال ۲۰۲۱ میلا‌دی، روانه کنسول نسل آینده سونی می‌شود. تریلر منتشر شده از بازی، در نگاه اول بسیاری از اطلاعات و شایعات پیشین را تایید می‌کند.

همانطور که از پسوند بازی مشخص است، اتفاقات این نسخه در یک روستا برفی جریان دارد که اهالی آن کنترل ذهنی خود را از دست می‌دهند. ایتن وینترز (Ethan Winters)، شخصت اصلی نسخه هفتم مجموعه، در این نسخه نیز به عنوان پروتاگونیست اصلی حضور خواهد داشت.  وینترز در تلاش برای بقا در برابری اهالی جنون گرفته روستا است. در تریلر منتشر شده، چند گونه از دشمنان بازی به چشم می‌خورند. یکی از گونه‌ها، دشمنانی شبیه به گرگینه‌ها هستند که پیشتر وجود آن‌ها در گزارشات تایید شده بود.

یگی از شخصیت‌های اصلی مجموعه که در نسخه هفتم نیز حضور داشت، در این نسخه به چشم می‌خورد. کریس ردفیلد، کارکتر قابل بازی نسخه اول،پنجم و ششم سری در نسخه نیز حضور دارد. تاثیر در روند داستان بازی مشخص نیست.

در ادامه شما را به تماشای تریلر جدیدترین محصول کپکام دعوت می‌کنیم:

نظرات خود را در مورد بازی Resident Evil 8: Village با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: