نسخه جدید Gran Turismo

احتمالا نسخه جدید Gran Turismo بزودی معرفی خواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

استودیو «Polyphony Digital»، سازنده مجموعه ریسینگ Gran Turismo، نشان تجاری جدیدی از این عنوان را در آرژانتین ثبت نمود و بنابراین انتظار می‌رود نسخه جدید Gran Turismo بزودی معرفی شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

حدود سه سال از عرضه آخرین نسخه و نزدیک به هفت سال از انتشار یک نسخه اصلی از مجموعه «Gran Turismo» می‌گذرد و روز به روز به شمار هواداران منتظر نسخه جدید، اضافه می‌شود. مخاطبان به شدت چشم انتظار یک نسخه شماره دار از مجموعه هستند. می‌دانیم که در تعطیلات سال میلادی جدید، کنسول پلی استیشن ۵ روانه بازار می‌شود، بنابراین بسیاری از هواداران سونی، با توجه به فاصله زمانی مناسب از عرضه آخرین نسخه، امیدوار هستند نسخه جدید Gran Turismo به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه پلی استیشن ۵ معرفی شود.

هر چند تاکنون هیچ تایید یا اشاره‌ای از سوی مقامات رسمی وجود نداشته‌ اما، سونی به تازگی چندین نشانه تجاری جدید از مجموعه‌های انحصاری خود در آرژانتین به ثبت رسانده، که یکی از این مجموعه‌ها، «Gran Turismo» است. این موضوع را یکی از کاربران Reddit متوجه شده‌است. اگر این نسخه جدید قرار بود یکی از عناوین شماره دار مجموعه باشد، احتیاج به ثبت نشان تجاری جدید نبود. لگو مجموعه و استودیو سازنده آن، «Polyphony Digital» نیز توسط سونی ثبت شده‌است. لاز به ذکر تمام این نشان‌های تجاری روز پنج شنبه، مورخ ۱۵ام خرداد، هم‌زمان با رویداد لغو شده پلی استیشن ۵ ثبت شده‌اند.

مطمئنا ثبت نشان تجاری به معنای معرفی یک بازی جدید نیست اما، با توجه به فاصله زمانی سه سال از نسخه آخر و تلاش سونی برای داشتن مجموعه‌ای از بازی‌های قوی برای پلی استیشن ۵، احتمالا در این مورد خاص بزودی شاهد معرفی نسخه جدید باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: