بازی-ghostwire-tokyo

بازی GhostWire: Tokyo بزرگ‌ترین پروژه شینجی میکامی است

توسط علی جلیلی در ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۵:۰۷

بازی GhostWire: Tokyo که زیر نظر یکی از برجسته‌ترین افراد صنعت بازی‌های رایانه‌ای یعنی آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami) درحال توسعه است، به عنوان بزرگ‌ترین پروژه ایشان نیز تلقی می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو تانگو گیم‌ورک (Tango Gamework) که مالک سری بازی The Evil Within تلقی می‌شود، بازی جدید خود را تحت عنوان GhostWire: Tokyo سال گذشته و در مراسم E3 معرفی کرد و از آن زمان تا به امروز هیچ اخبار و اطلاعاتی از آن منتشر نشد. با اینکه طرفداران این مجموعه منتظر معرفی نسخه سوم The Evil Within بودند، اما از نظر آقای شینجی میکامی تولید یک اثر متفاوت باعث ایجاد نبوغ بیشتر تیم سازنده برای خلق عناوین جدید از یک مجموعه می‌شود.

در حقیقت، با توچه به مصاحبه اخیر آقای میکامی با وب‌سایت معتبر IGN، این بازی برای چندین سال در مرحله پیش تولید قرار داشت تا ایده‌های کارگردان اسبق این بازی خانوم ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura) که سال گذشته از استودیو تانگو گیم‌ورک جدا شد، شکل پخته‌تری به خود بگیرد و الان زمانی است که این ایده‌ها شکل واقعی به خود گرفته و بازی به مرحله تولید کامل رسیده است.

تیم اولیه با پنج نفر از اعضا استودیو شروع و به مدن شش ماه روی این بازی کار کرده‌اند. سپس ما اعضای این تیم را به ده نفر افزایش داده و برای چندین سال روی این بازی کار کرده‌ایم تا آن را به مرحله تولید نهایی برسانیم.

وضعیت در تیم اولیه به گونه‌ای بود که آقای میکامی به عنوان تهیه‌کننده اجرایی این بازی، برای ارائه پیشنهادت و کمک به تیم اصلی وارد صحنه بازی‌سازی شد. آقای میکامی سپس در خصوص چرخه طولانی توسعه این بازی اضهارنظر کرد. از نظر ایشان تا به حال هیچ‌کدام از پروژه‌هایی که آقای میکامی روی آن کار کرده است هم اندازه بازی GhostWire: Tokyo طولانی و وقت‌گیر نبوده‌اند.

این [بازی] احتمالا طولانی‌ترین پروژه نسبت به بازی‌های قبلی من است

همانطور که گفته شد این بازی در E3 سال گذشته و در کنفرانس Bethesda معرفی شد که از آن زمان تا امروز هیچ اخبار و اطلاعاتی به‌جز یک تریلر رسمی منتشر نشده است. قبل از شیوع ویروس کرونا نیز کمپانی بتسدا قول انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی در E3 امسال را داد، اما با لغو شدن این مراسم نیز تمام برنامه‌های این کمپانی نیز لغو شد و طبق گفته اعضای کمپانی مذکور، هیچ برنامه‌ای در آینده برای برگزاری رویداد دیجیتال وجود ندارد.

نظرات خود را پیرامون اظهارنظر جدید آقای میکامی و بازی GhostWire: Tokyo را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: