بازی-resident-evil-4

کارگردان بازی Resident Evil 4 هیچ مشکلی با شایعه بازسازی این بازی ندارد

توسط علی جلیلی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۰:۱۰

برخلاف آن‌چیزی که تصور می‌شد، بنظر می‌رسد که کارگردان بازی Resident Evil 4 هیچ مشکلی با شایعه بازسازی این بازی ندارد. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی کپکام (Capcom) که راه موفقیت خود را در بازسازی عناوین سری بازی رزیدنت اویل (Resident Evil) می‌بیند، در یک سال گذشته دو نسخه بازسازی شده از این مجموعه را روانه بازار کرده است که با استقبال خوب طرفداران و منتقدان مواجه شده بود. بنظر نمی‌رسد که کپکام به این زودی‌ها دست از بازسازی عناوین خود بکشد، آن هم درست در زمانی که می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین نسخه منتشر شده در این مجموعه را بازسازی کرده و روانه بازار کند. با اینکه نسخه دوم و سوم این مجموعه حالت امروزی‌تری به خود گرفته‌اند، اما شایعات جدید پیرامون این مجموعه حکایت از آن دارد که Resident Evil 4 عنوان بعدی کپکام برای بازسازی خواهد بود که در دو سال آینده منتشر می‌شود.

یکی از جالب‌ترین بخش‌های اخبار لیک شده در این خصوص است که به آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami) خالق این مجموعه و کارگردان نسخه چهارم پیشنهاد شده بود تا هدایت بازسازی این پروژه را برعهده بگیرد، اما آقای میکامی بدلیل مشغله کاری روی پروژه جدید استودیوی تانگو گیم‌ورک (Tango Gamework) یعنی بازی GhostWire: Tokyo این پیشنهاد را رد کرده و همواره آرزوی موفقیت برای بازسازی این نسخه ابراز کرده است.

با توجه به مصاحبه اخیر وب‌سایت IGN، آقای میکامی نظر خود را پیرامون شایعات منتشر شده از روند بازسازی نسخه چهارم این مجموعه را بیان کرده است. بنظر ایشان، کمپانی مذکور بدلیل کیفیت بالای بازسازی عناوین خود، بازی‌های بیشتری را بازسازی و عرضه می‌کند. زمانی که از آقای میکامی در خصوص شایعات مرتبط با عرضه بازی Resident Evil 4 سوال شد، نظر خود را اینگونه بیان کردند که:

تا زمانی که همه چیز خوب و عالی باشد، من هیچ مشکلی با آن ندارم

طبق شایعات، پروژه بازسازی شماره چهارم این مجموعه به استودیو M-Two رسیده است که تجربه کار روی بازسازی نسخه سوم را نیز در کارنامه خود دارد. این بازی قرار است که بعد از عرضه Resident Evil 8 برای کنسول‌های نسل حاظر و نسل بعد عرضه شود.

نظرات خود را پیرامون صحبت‌های کارگردان بازی Resident Evil 4 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: