کیت توسعه پلی استیشن 5

تصویر کیت توسعه پلی استیشن ۵ وجود شش فن خنک کننده را نمایش می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

در جدیدترین تصویر کیت توسعه پلی استیشن ۵ وجود شش فن خنک کننده و بخش‌های متعدد برای خنک کاری کنسول چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد قطعات کنسول جدید سونی بسیار پرفشار در کنار یکدیگر کار خواهند کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمان بحث کنسول‌های نسل آینده به میان می‌آید. هواداران کمپانی‌ها معمولا به اطلاعات و جزئیات عددی علاقه خاصی نشان می‌دهد. این آمارها اولین برگ برنده برای پیروزی در جنگ لفظی بین کنسول‌ها خواهد بود. مشخصا روی کاغذ در برخی جوانب، کنسول سونی نسبت به کنسول مایکروسافت برتری دارد و در قسمت‌های دیگر Xbox Series X از پلی اسیشن ۵ پیشی می‌گیرد. از قدرت کارت‌های SSD گرفته تا ترافلاپس بالاتر. یکی از این آمارها عددی که کم‌تر شنیده می‌شود تعداد فن‌های خنک کننده کنسول است.

در جدیدترین تصویری که از جزئیات طراحی کیت توسعه کنسول نسل بعدی سونی منتشر شده‌است، یکی از مواردی که به شدت جلب توجه می‌کند. وجود شش عدد فن در این کیت، سه فن در هر طرف است. با توجه به تعداد بالای فن‌ها، وجود نقاط تهویه متعدد کاملا طبیعی است. مساحت این نقاط بسیار برزگ‌تر از کنسول نسل فعلی است.

البته لازم ذکر است این طرح‌ها تماما در تصویر کیت توسعه پلی استیشن ۵ است و ممکن است به هیچ عنوان به طراحی پایانی راه پیدا نکند. این موضوع در کیت توسعه PS4 نیز تکرار شد. البته طرح جزئیات کیت‌های توسعه در برخی موارد حتی با کیت نهایی توسعه کنسول نیز متفاوت است.

شما می‌توانید این تصویر را در ادامه تماشا نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: