آپدیت-جدید-Resident-Evil-3

آپدیت جدید Resident Evil 3 برای برطرف کردن باگ‌های بازی منتشر شد

توسط میلاد یزدی در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

آپدیت جدید Resident Evil 3 با نام ۱.۰۴ ساعاتی پیش منتشر شد و مشکلات مختلف بازی را بر طرف نمود. با دنیای بازی همراه باشید.

توسعه و پیشرفت در فرنچایز Resident Evil هرگز متوقف نخواهد شد و این سری بازی‌ها، همواره مسیر روی آینده خود را پیش گرفته‌اند. طبق اخبار بازی و شایعات وجود داشته پیرامون این اثر، باید به‌زودی اطلاعات رسمی و بیشتری را در خصوص قسمت بعدی RE داشته باشیم. اما تا آن زمان، هنوز Resident Evil 3 خبرهایی را برای خود دارد. این بازی امروز به‌روزرسان کوچکی را دریافت کرده که بهبود‌هایی در بازی ایجاد کرده است.

پچ جدید بازی با نام ۱.۰۴ امروز روی تمام پلتفرم‌ها منتشر شد و هیچ ویژگی خاص و منحصر به فردی را در Resident Evil 3 ایجاد نکرده است. غیر آنکه در اطلاعات این آپدیت اشاره شده که «اشکالات مختلف» را برطرف می‌کند.

در مصاحبه پیتر فابیانو (Peter Fabiano) تهیه‌کننده بازی، با رسانه Siliconera در خصوص آپدیت‌های بازی از او سوال شد و فابیانو گفت که Resident Evil 3 یک محصول نهایی است. بنابراین باید انتظارات خود از عرضه احتمالی DLC برای بازی را کنار بگذاریم. البته قسمت چند‌نفره بازی همچنان به‌روزرسان‌های خود را دریافت خواهد کرد. اما گویا محتوای جدیدی برای بخش داستانی وجود نخواهد داشت. در واقع از نگاه Capcom به‌عنوان ناشر و توسعه‌دهنده، این دو مساله دو بازی کاملاً جدا از هم هستند.

به هر حال با توجه به اینکه ارائه محتوا‌های قابل دانلود برای بازی Resident Evil 2 حداقلی بوده است، انتظار می‌رفت که این مساله در Resident Evil 3 نیز ادامه داشته باشد. ضمن اینکه هیچ اشاره‌ای هم به عرضه DLC‌ برای RE3 در طول دو ماه گذشته نشده است. با شایعات فراوان وجود داشته در مورد توسعه قسمت بعدی بازی توسط کپکام، به نظر هم نمی‌رسد آپیدت خاص دیگری برای Resident Evil 3 منتشر شود. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی Resident Evil 3 را در دنیای بازی بخوانید.

بازی Resident Evil 2 هم اکنون روی کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظرات خود را در مورد آپدیت جدید Resident Evil 3 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: