بازگشایی مجدد سالن‌های سینما Cinemark

سالن‌های سینما Cinemark از اواخر ژوئن ۲۰۲۰ مجددا بازگشایی می‌شوند

توسط میلاد شجری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

طبق گزارشی جدید، سالن‌های سینما Cinemark قرار است به صورت مرحله‌ای، از اواخر ماه ژوئن ۲۰۲۰ میلادی شروع به بازگشایی کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

در ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی بود که سالن‌های سینما Cinemark به دنبال گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان، تعطیل شدند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که سینما‌های این گروه سینمایی که سومین واحد صنفی بزرگ متشکل از سینما‌ها در آمریکا شمالی محسوب می‌شود، قرار است از اواخر ماه ژوئن مجددا بازگشایی شوند. طبق گزارش ددلاین، مدیرعامل Cinemark، مارک زُرادی طی کنفرانس مالی مربوط به سه ماه اول سال جاری میلادی اعلام کرد که سینما‌های این گروه از تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ شمسی (۱۷ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) در چند مرحله شروع به بازگشایی می‌‌کنند.

مارک زُرادی در ادامه صحبت‌هایش به اکران فیلم Tenet، ساخته جدید کریستوفر نولان اشاره کرد و در جواب به سوال یکی از خبرنگاران حاضر در کنفرانس مالی Cinemark به نام اریک هندلر، گفت:

ما با شرکت برادران وارنر در تماس بوده‌ایم و آن‌ها و همچنین کریستوفر نولان در تصمیم خود برای اکران فیلم Tenet در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۳۹۹ (۱۷ جولای ۲۰۲۰ میلادی) خوش بین و قطعی هستند.

بازگشایی مجدد سالن‌های سینما Cinemark

البته زُرادی در ادامه صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرد که اکران فیلم تنت در تاریخ برنامه‌ریزی شده، به تعداد بیماران ویروس کووید-۱۹ و کاهش یافتن محدودیت‌های دولت آمریکا بستگی دارد. زُرادی همچنین تاکید کرد که حتی با کاهش ۵۰ درصدی ظرفیت سالن‌های سینما، Cinemark با تکیه بر تمامی تکنیک‌های ایمنی اعمال شده، بازهم می‌تواند عملکردی سوآور داشته باشد.

البته در این میان، این امکان همیشه وجود دارد که شرکت برادران وارنر تاریخ اکران فیلم Tenet را تغییر دهد اما طبق گفته‌های زُرادی، حتی با این وجود، تصمیم بازگشایی سالن‌های سینما Cinemark به صورت چندمرحله‌ای قابل انعطاف است و می‌تواند تغییر کند؛ بنابراین، اگر نیاز باشد تا بازگشایی سینما‌ها به ۴ یا ۵ هفته دیگر موکول شود، خبری از تاثیر منفی به لحاظ مالی نخواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: