ناشر بازی های PlatinumGames

احتمال دارد در آینده ناشر بازی های PlatinumGames خود این استودیو باشد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

به گفته مدیرعامل استودیو احتمال دارد در آینده ناشر بازی های PlatinumGames خود این استودیو باشد. البته روند همکاری آن‌ها با دیگر ناشرها ادامه دارد و آن‌ها به قراردادهای خود پایبند هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تولید و انتشار نسخه ریمستر بازی قدیمی The Wondeful 101، گام بزرگ و مهمی برای استودیو PlatinumGames محسوب می‌شد جرا که این بازی، اولین عنوانی بود که استودیو در قامت یک ناشر ظاهر شد و حوزه عملکر این استودیو ژاپنی بسط و گسترش یافت. به نظر می‌رسد آن‌ها قصد دارند تجارب بیشتری در این زمینه بدست آورند حق انتشار بازی‌های خود را در اختیار داشته باشند.

در جدیدترین مطلبی که در وبسایت رسمی استودیو منتشر شده، مدیرعامل و ریاست استودیو، آقای کنچی ساتو (Kenichi Sato) اعلام کرد مسئوولان در حال آماده سازی مقدماتی هستند که در آینده ناشر بازی های PlatinumGames خود این استودیو باشد. البته این تصمیم به هیچ عنوان به معنای قطع همکاری یا عدم همکاری با دیگر ناشرها نیست و آن‌ها به همکاری‌های خود ادامه می‌دهند و به قراردادهای خود پایبند هستند.

مدت‌هاست در حال آماده سازی مقدمات انتشار بازی‌های خود هستیم. البته همکاری با ناشران بزرگ ادامه دارد. این دو موضوع به هیچ عنوان با هم در تضاد نیستند!

پلاتینیوم گیمز در حال حاضر مشغول توسعه عنوانی به کارگردانی هیدکی کامیا با اسم رمز Project G.G است. یک تیم در استودیو مشغول همکاری با کمپانی «Square Enix» و «Nintendo» برای توسعه دو بازی Babylon’s Fall و Bayonetta 3 هستند. طبق برنامه “معرفی بزرگ پلاتینیوم گیمز” هنوز یک بازی دیگر نیز بزودی معرفی خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: