عرضه-همزمان-جهانی-Xbox-Series-X

مایکروسافت عرضه همزمان جهانی Xbox Series X را تایید کرد

توسط میلاد یزدی در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

مایکروسافت در گفتگو با رسانه ژاپنی Famitsu عرضه همزمان جهانی Xbox Series X را همراه با بازارهای غربی تایید کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

در میان همه‌گیری ویروس کرونا و در نتیجه آن محدودیت‌ها و قرنطینه‌های اجباری، بسیاری از هواداران و کارشناسان نگران عرضه کنسول‌های نسل بعدی بوده‌اند. اینکه آیا پلی‌استیشن ۵ و Xbox Series X به موقع و در همان بازه اعلام شده عرضه می‌شوند یا خیر یا در صورت عرضه شدن آیا این مساله به‌صورت همزمان در تمام بازارهای جهانی خواهد بود، پرسش‌هایی است که برای کاربران وجود دارد.

حتی پیش از شیوع ویروس کرونا نیز ترس از عرضه نشدن به‌صورت همزمان در سرتاسر جهان در خصوص کنسول Xbox Series X وجود داشت. به ویژه به این دلیل که کنسول Xbox One در زمان خود شاهد تاخیر در حضور در بازارهای ژاپن بوده است.

با این وجود کمپانی مایکروسافت به کاربران خود اطمینان داده است که کنسول نسل بعدی آنها برای عرضه به‌صورت موازی و هماهنگ در سطح جهان برنامه‌ریزی شده است و اتفاق نسل قبل رخ نخواهد داد. این شرکت در بیانیه‌ای در رسانه Famitsu تایید کرد که Xbox Series X در کنار عرضه در بازارهای غربی، در ژاپن نیز در زمانی یکسان وارد بازار خواهد شد.

آنها همچنین تایید کردند که بازی های Assassin’s Creed Valhalla، Bright Memory: Infinite، Scarlet Nexus و Halo: Infinite نیز در هنگام ورود کنسول Xbox Series X به بازار ژاپن، در دسترس قرار خواهد داشت. نکته جالب این است که بازی Yakuza: Like a Dragon در لیست تایید شده توسط مایکروسافت قرار ندارد.

کمپانی‌های سونی و مایکروسافت پیش‌تر اطمینان داده بودند که هردوی کنسول‌های نسل بعدی به‌طور همزمان در سرتاسر جهان عرضه خواهند شد. همانطور که می‌دانیم کنسول پلی‌استیشن ۵ و Xbox Series X برای عرضه در پایان سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند.

نظرات خود را در مورد عرضه همزمان جهانی Xbox Series X با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: