بازی‌های ماه ژوئن سرویس PS Now

عناوین ماه ژوئن سرویس PS Now در دسترس قرار گرفتند

توسط میلاد شجری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۱:۰۰

عناوین ماه ژوئن سرویس PS Now به تازگی به صورت رایگان در دسترس مشترکین سرویس روی پلتفرم‌های کامپیوتر و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار گرفتند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

بازی Marvel’s Spider-Man در ماه گذشته میلادی روی سرویس PlayStation Now در دسترس قرار گرفت. حال با رسیدن ماه جدید میلادی، پلتفرم استریم شرکت سونی میزبان سه بازی جدید از شرکت‌های «بتسدا» (Bethesda)، «دیپ سیلور» (Deep Silver) و «۷۰۴ گیمز» (۷۰۴Games) است. طبق جدیدترین اخبار بازی، عناوین Metro Exodus، Dishonored 2 و Nascar Heat 4 در ماه ژوئن ۲۰۲۰ میلادی روی سرویس PS Now در دسترس قرار گرفتند. مشترکین این سرویس از امروز تا پایان ماه نوامبر سال جاری میلادی، می‌توانند به تجربه Metro Exodus و دو بازی دیگر روی پلتفرم‌های کامپیوتر و پلی استیشن ۴ بپردازند. گفتنی است که کاربران در صورت در اختیار نداشتن اتصال اینترنت پایدار جهت استریم، می‌توانند تمام این بازی‌های جدید را دانلود نمایند.

در ابتدا PlayStation Now تنها یک سرویس استریم بود که به بازیکنان اجازه می‌داد تا در کنار بازی‌های نسل کنونی، به تجربه بازی‌هایی از نسل‌های گذشته بپردازند. شرکت سونی با گذشت زمان یک قابلیت جدید به این سرویس اضافه کرد که امکان دریافت و تجربه بازی‌ها، بدون استریم کردن را در اختیار بازیکنان گذاشت. به لطف اضافه شدن این ویژگی، سرویس PS Now با افزایش قابل توجهی در تعداد مشترکین خود روبه‌رو شد. طبق گزارش مالی اخیر سونی، مشترکین پلتفرم از مرز دو میلیون نفر عبور کرده است.

در حالی که Xbox Game Pass در مقایسه با PlayStation Now همچنان سرویس بهتری محسوب می‌شود اما سونی سعی دارد با گذشت زمان، بازی‌های بهتری از نسل کنونی از جمله بازی‌های انحصاری را به این پلتفرم اضافه کند. هزینه اشتراک سرویس PS Now معادل ۹.۹۹ دلار برای هر ماه است. اگر تاکنون اشتراک این سرویس را تهیه نکرده باشید، دسترسی آزمایشی و رایگان به مدت ۷ روز به شما تعلق می‌گیرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: