تصویر هنری جدید بازی اونجرز

تصویر هنری بازی Marvel’s Avengers یک دشمن جدید از سازمان AIM را نشان می‌دهد

توسط میلاد شجری در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

شرکت اسکوئر انیکس به تازگی تصویر هنری بازی Marvel’s Avengers را منتشر کرده است که اطلاعات جدیدی از این عنوان موردانتظار در اختیار می‌گذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

شرکت «اسکوئر انیکس» (Square Enix) چندی پیش از نمایش گیم‌پلی بخش کو-آپ بازی Marvel’s Avengers طی رویدادی آنلاین به نام War Table در تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۹ شمسی (۲۴ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) خبر داد. در این بین، توسعه دهندگان اخیرا اطلاعاتی پیرامون گرینه‌های دسترسی بازی ابرقهرمانی منتشر کرده‌اند. حال در جدیدترین اخبار بازی، یک تصویر هنری جدید از بازی اونجرز منتشر شده است که اطلاعات بیشتری پیرامون مواردی که انتظار می‌رود در این عنوان حاضر باشند، در اختیار می‌گذارد.

همان‌طور که می‌دانید، سازمان Advanced Idea Mechanics یا به اختصار AIM پیش‌‌تر به عنوان یکی از گروه‌های دشمن در بازی Marvel’s Avengers تایید شده بود. در تصویر هنری جدید، ما یک سری دشمنان جدید در قالب واحد‌های مکانیکی بزرگتر در کنار سربازان معمولی مشاهده می‌کنیم که بازیکنان باید با آن‌ها مقابله کنند. بلک ویدو هم که در نمایش‌های گذشته بازی در حال استفاده از باتوم‌های شوک دهنده و کلت دوتایی مشاهده کردیم، در حال استفاده از یک عصای الکترونیکی دیده می‌شود. در ادامه شما می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید:

نکته جالبتر در این تصویر هنری اما ظاهر هالک است که ما را به ظاهر این ابرقهرمان در یکی از صحنه‌های فیلم «ثور: راگناروک» (Thor: Ragnarok) می‌اندازد. این لباس به احتمال بسیار به صورت یک آیتم قابل بازگشایی یا قابل خریداری با استفاده از پول واقعی، در دسترس قرار خواهد داشت. برای انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون این موضوع باید کمی صبر کنیم.

بازی Marvel’s Avengers در حال توسعه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، کامپیوتر و گوگل استیدیا قرار دارد و در تاریخ ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۹ شمسی (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: