طلاعات-جدیدی-از-بازی-the-last-of-us-part-2

اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

توسط علی جلیلی در ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۱:۱۳

اخیرا اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 منتشر شده است که بازیکنان را هرچه بیشتر با مناطق وسیع این بازی آشنا می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه دوم بازی The Last of Us قرار است از الگوریتم نسخه پیشین خود استفاده کرده و با بهبود و پیشرفت در عناصر نسخه اول، تجربه فوق‌العاده‌ای را به بازیکنان اهدا کند. تجربه‌ای که با شخصیت اصلی این قسمت الی (Ellie) قرار است طولانی‌ترین سفر خود را تجربه کرده تا داستان انتقام او را پیش ببریم. درست است که با گذر زمان و سپری کردن داستان این بازی، از ایالات‌های مختلف آمریکا برای به پایان رساندن داستان استفاده می‌کنیم، اما شهر سیاتل به عنوان یکی از مناطقی که در داستان بازی نقش مهمی را ایفا می‌کند دارای جزئیات بیشتر و محیط‌های گسترده‌تر نسبت به سایر ایالت‌ها است.

سوال اصلی اینجاست که چرا استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog) شهر سیاتل را به عنوان بزرگ‌ترین شهر این بازی انتخاب کرده است؟ کارگردان خلاق این بازی آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) با مصاحبه‌ای با وب‌سایت IGN جواب این سوال را داده و توضیح می‌دهد که چرا شهر سیاتل به عنوان یک مکان هم برای داستان و هم برای گیم‌پلی سودمند است. یکی از دلایل اصلی سازندگان، تنوع محیطی و زیست محیطی شهر سیاتل است که دست سازندگان را برای به جریان انداختن داستان بازی، باز گذاشته است. آقای دراکمن توضیح می‌دهد که:

یکی از دلایلی که شهر سیاتل را به عنوان بزرگ‌ترین مکان این بازی انتخاب کردیم بخاطر این است که محیط‌های متنوع در آن وجود دارد. ما می‌دانیم که قرار است مدت زمان زیادی را در این شهر سپری کنیم و مثل دیگر بازی‌های خوبی که ناتی داگ ساخته است، باید محیط این مکان را از نظر ظاهر و محیطی تغییر دهیم.

در ادامه این مصاحبه، آقای دراکمن توضیح داد که چگونه روند بازآفرینی شهر سیاتل در بازی پیش رفته است و اینکه استودیوی ناتی داگ درباره تمام شاخ و برگ‌های شهر سیاتل تحقیق کرده تا معماری‌ها و بازسازی شهر مذکور هرچه بیشتر به واقعیت نزدیک باشد.

تیم ما درباره معماری‌های شهر، گیاهانی که در جاهای مختلف آنجا رشد می‌کنند مطالعه و تحقیق کردند. آن‌ها موارد مختلفی را بررسی کردند تا بتوانیم این موارد را به صورت واقعی در بازی تعبیه کنیم. سپس طراحان ما آنچه که انجام دادند، مطالعه بیشتر روی معماری‌های شهر بود. برای مثال اینکه چه مکان‌های جالبی در این شهر وجود دارد یا برای سیستم فیزیک جدید ما [ متناسب با محیط] چه معماهایی می‌توانند قرار دهند.

در بازی The Last of Us Part 2 بازیکنان از محیط‌ها می‌توانند برای مبارزه با دشمنان و یا فرار کردن از دست آن‌ها استفاده کنند. آقای دراکمن نیز توضیحات جالبی را در خصوصی پریدن و حمله کردن زامبی‌ها از دیوارها و سازه‌های بازی ارائه کرد:

برای مبارزه، این یک اصل در حال پیشرفت بوده‌ است. ما می‌خواهیم افراد آشنا را به صورت نا آشنا جلوه کنیم. به عنوان مثال ما زامبی‌هایی داریم که به دیوارها چسبیده‌اند و [قارچ‌های بدنشان] رشد کرده‌اند. بعضی وقت‌ها آن‌ها مرده‌اند و اتفاق خاصی نمی‌افتد، اما بعضی وقت‌ها آن‌ها از دیوار جدا شده و به شما حمله می‌کنند.
بازی The last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.
نظرات خود را پیرامون اطلاعات جدیدی از بازی The Last of Us Part 2 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: