بسته-الحاقی-بازی-Pokemon-Sword

تماشا کنید: تاریخ انتشار بسته الحاقی بازی Pokemon Sword مشخص شد

توسط علی جلیلی در ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۵

طبق اخبار جدید، کمپانی نینتندو (Nintendo) و استودیوی گیم فریک (Game Freak) اطلاعات جدیدی را در خصوص اولین بسته الحاقی بازی Pokemon Sword به اشتراک گذاشتند. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که کمپانی نینتندو و استودیوی گیم فریک منتشر کردند، اولین بسته الحاقی بازی Pokemon Sword and Shield با نام The Isle of Armor در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ( ۱۷ ژوئن ۲۰۲۰) برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

در تریلر منتشر شده از بازی، شاهد رونمایی از مکانی جدید به نام The Isle of Armor هستیم که در منطقه‌ Galar قرار دارد. بازیکنان در این منطقه با یک استاد آموزش‌دهنده پوکیمون‌ها روبه‌رو می‌شوند و با تعلیماتی که از وی ‌می‌بینند، به پوکیمون افسانه‌ای Kubfu دسترسی پیدا می‌کنند. Kubfu پوکیمونی است که می‌تواند به مقابله با پوکیمون دیگری به نام Urshifu بپردازد که دارای قابلیتی با نام Gigantamax است و سبک مبارزه او هم به صورت تک حمله‌-حمله سرعتی خواهد بود.

برای کسانی که در این بازی سپر یا شمشیر مخصوص را نگه داشتند، انتخابات متفاوتی وجود خواهد داشت. کسانی که Expansion Pass این بازی را خریداری کرده‌اند، در این بسته الحاقی در کنار شخصیتی به‌نام Klara تمرین خواهند کرد که پوکیمونی با قابلیت زهرآلود دارد. بازیکنانی هم که سپر مخصوص را دارند و Expansion Pass را خریداری کرده‌اند، در این بسته الحاقی در کنار شخصیتی به‌نام Avery خواهند جنگید که از پوکیمونی با قابلیت فیزیکی بسیار بالا بهره‌مند است. لازم به ذکر است که Expansion Pass این بازی هم اکنون با قیمت ۲۹.۹۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان است که با خرید این محصول، بازیکنان به بسته الحاقی The Crown Tundra دسترسی پیدا خواهند کرد که قرار است در پاییز امسال منتشر شود. در ادامه تریلر منتشر شده از این بسته الحاقی را باهم خواهیم دید.

دریافت مستقیم از آپارات | تماشای آنلاین در یوتیوب

بازی Pokemon Sword and Shield در حال حاضر به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.

نظرات خود را پیرامون بسته الحاقی بازی Pokemon Sword را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: