فصل-چهارم-Call-of-Duty:-Modern-Warfare

عرضه فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare به تعویق افتاد

توسط میلاد یزدی در ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۳۰

با توجه به اتفاقات رخ داده‌ در ایالات متحده آمریکا، عرضه فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare نیز مشابه اقدامات سایر کمپانی‌های دیگر به تعویق افتاد. با دنیای بازی همراه باشید.

مشابه کمپانی‌های نام‌آشنا و بزرگی مانند سونی و الکترونیک‌آرتز، استودیو اکتیویژن نیز با توجه به اتفاقات اخیر رخ داده در ایالات متحده، انتشار محتواهای جدید بازی‌های Call of Duty را به تعویق انداخت. Activision در توییتی در اکانت رسمی خود اعلام کرد که با اینکه منتظر انتشار فصل چهارم Modern Warfare و فصل هفتم Call of Duty: Mobile هستیم، اما «همه می‌دانیم که اکنون زمان مناسبی برای آن نیست». بنابراین به نظر می‌رسد که انتشار این محتواها به تاریخ دیگری منتقل شده است.

طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، فصل جدید Call of Duty: Modern Warfare قرار بود فردا و برای همه پلتفرم‌ها منتشر شود. هرچند جزئیات زیادی از این محتواها ارائه نشده بود، اما پیش‌تر اعلام شد که شخصیت Captain Price در فصل چهارم Warzone به بازی اضافه خواهد شد.

در مورد بازی بعدی Call of Duty نیز اکتیویژن تایید کرد که این عنوان همچنان قرار است در سال جاری منتشر شود. طبق اخبار بازی شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد قسمت بعدی COD مجدداً به سری Black Ops باز می‌گردد. این احتمال وجود دارد که این قسمت جدید با نام Call of Duty: Black Ops – Cold War منتشر شود. البته هنوز در این خصوص اطلاعات رسمی منتشر نشده است و باید کمی بیشتر منتظر بمانیم. در روزهای گذشته بود که پس از مدت‌ها انتظار، حالت Duos به Call of Duty: Warzone افزوده شد تا از این پس گیمر‌ها بتوانند به انتخاب خود، هم‌تیمی خود را برگزینند و دیگر این مساله به طور تصادفی و توسط بازی رخ ندهد.

نظرات خود را در مورد به تعویق افتادن عرضه فصل جدید Call of Duty: Modern Warfare با توجه به اعتراضات نسبت به نژادپرستی در آمریکا با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “عرضه فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare به تعویق افتاد”

  1. Hadi گفت:

    قرار بود ۳ June منتشر بشه ولی تا حالا که آپدیتی دریافت نشده… سرور Middle East هم اضافه نشده و خبری هایی هم مبنی بر اضافه کردن سرور مختص Middle East منتشر نشده که یه عده تو اینترنت در به در دنبال سرور خاورمیانه هستن پس زیاد خودتونو درگیر سرور جدید خاورمیانه نفرین شده نکنید!
    ولی سوای این حرفا ببین چه مملکتی دارن که شرکت های خصوصی همگام با صدای مردمشون از این جمله استفاده کردن برای عدم ریلیز سیژن ۴: “الان وقت این است که آن‌هایی که برای برابری، عدالت و تغییر می‌جنگند دیده و شنیده شوند. ما در کنار شما ایستاده‌ایم.”

    ۲ ۰