زمان-دقیق-انتشار-بازی-Valorant

ساعت و زمان دقیق انتشار بازی Valorant توسط استودیو Riot Games اعلام شد

توسط میلاد یزدی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

استودیو بازی‌سازی Riot Games در توییتر خود زمان دقیق انتشار بازی Valorant را در مناطق جغرافیایی مختلف جهان اعلام کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

ماه جاری میلادی کمبودی از لحاظ عرضه بازی‌های بزرگ و مورد انتظار ندارد و Valorant ساخته استودیو بازی‌سازی Riot Games بدون شک یکی از این عناوین است. این بازی مولتی‌پلیر و شوتر اول شخص، فردا در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. اما در مناطق دیگر جهان کمی زودتر در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

کمپانی Riot Games در توییت اخیر خود اعلام کرد چه زمانی این بازی برای مناطق مختلف عرضه خواهد شد. کاربرانی که در ژاپن ، کره و اکثر آسیا و اقیانوسیه زندگی می‌کنند، از ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه ۱۴ خرداد به بازی دسترسی خواهند داشت. کاربران در کشورهای اروپایی، ترکیه، روسیه و کشورهای مشترک المنافع می‌توانند از ساعت ۸ صبح چهارشنبه بازی را در اختیار داشته باشند و گیمر‌های آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی باید تا ساعت ۴:۳۰ دقیقه عصر چهارشنبه برای دریافت بازی صبر کنند.

تا ۱۲ ساعت دیگر – کره، ژاپن و بیشتر آسیا و اقیانوسیه.

تا ۱۸ ساعت دیگر – اروپا، ترکیه، روسیه و کشورهای CIS.

تا ۲۵ ساعت دیگر- آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی.

به Valorant دسترسی خواهند داشت.

بازی Valorant به‌عنوان یک اثر مولتی‌پلیر آنلاین و رایگان برای رایانه‌های شخصی توسعه یافته است. در بازی لوت‌باکسی وجود ندارد. اما امکان خرید نوعی قرارداد فراهم شده است که با تهیه آنها، برخی از کاراکتر‌های جدید درون بازی و پوسته‌ها و تجهیزات ظاهری شخصیت‌ها باز خواهد شد. Valorant در اکتبر ۲۰۱۹ تحت نام رمزی Project A رونمایی شده بود. استودیو Riot Games به‌عنوان سازنده این بازی، توسعه عنوان بسیار موفق League of Legends را در کارنامه کاری خود دارد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که مسابقات League of Legends به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

نظرات خود را در مورد زمان دقیق انتشار بازی Valorant با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: