رونمایی-از-بازی-madden-nfl-21

رونمایی از بازی Madden NFL 21 به روز دیگری موکول شد

توسط علی جلیلی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۱۵

مراسم رونمایی از بازی Madden NFL 21 که قرار بود به صورت رسمی توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts) برگزار شود، بدلیل تظاهرات اخیر در ایالات متحده رسما تاخیر خورد. با دنیای بازی همراه باشید.

طی اخباری که پیش‌تر منتشر شد، کمپانی الکترونیک آرتز و NFL ( ملقب به سازمان فوتبال آمریکایی) در بحبوحه رونمایی از نسخه جدید سری بازی Madden NFL، با یکدیگر به توافقی مهم و تجاری دست یافته‌اند که آینده این بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به هرحال قرار بود تا فردا به صورت رسمی از بازی ورزشی Madden NFL 21 به صورت رسمی رونمایی شود، اما اخیرا بدلیل تظاهرات برپا شده در ایالات متحده آمریکا بابت مرگ خوشنت‌آمیز یک فرد آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید (George Floyd) تمام برنامه‌های این شرکت با اختلال مواجه شده است. برنامه رونمایی از این بازی قرار بود فردا به صورت لایواستریم (پخش زنده) برگزار شود که با تصمیم دقیقه آخری کمپانی الکترونیک آرتز، زمان برگزاری این رویداد به تاریخ دیگری مولکول شده است.

این اعلامیه توسط صفحه رسمی این بازی در توییتر به گوش طرفداران رسید. بعد از انتشار ویروس مخوف کویید-۱۹ (معروف به کرونا) واقعه پیش آمده در ایالات متحده آمریکا، دومین عامل تاثیرگذار در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است. اگر از موضوع اصلی این خبر اطلاع ندارید، ماهم نمی‌توانیم دلیل اصلی آن را برای شما بازگو کنیم، اما می‌توانید از طریق خبرگزاری‌های مختلف به واقعه اصلی این ماجرا پی ببرید.

الکترونیک آرتز تنها کمپانی نیست که بدلیل این تظاهرات، برنامه‌های خود را عقب انداخته است. چندی پیش نیز کمپانی سونی (Sony) اعلام کرد که برنامه رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ که قرار بود جمعه هفته جاری برگزار شود، برای احترام و شنیده شدن صداهای مهم‌تر به تاریخی دیگر مولکول شده است. همچنین فصل چهارم بازی Call of Duty Modern Warfare هم بدلیل بروز این اتفاقات با تاخیر منتشر خواهد شد. در ادامه بیانیه رسمی کمپانی الکترونیک آرتز در این خصوص را باهم مشاهده خواهیم کرد.

نظرات خود را پیرامون تاخیر در رونمایی از بازی Madden NFL 21 و برنامه کمپانی‌های دیگر را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: