استودیو Codemasters

استودیو Codemasters لایسنس مسابقات رالی را برای سال ۲۰۲۳ تمدید کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

طی اخباری که روز گذشته منتشر شده استودیو Codemasters لایسنس شبیه سازی مسابقات WRC برای سال ۲۰۲۳ میلادی در اختیار خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Codemasters روز گذشته اعلام کرد قراردادی پنج ساله را  با فدراسیون جهانی اتومبیل، (FIA (Fédération Internationale de l’Automobile به ثبت رسانده‌است. به موجب این قرارداد آن‌ها شبیه سازی رویدادهای جهانی و بزرگ رالی را در اختیار خود حفظ کردند. این قراد سیزن سال ۲۰۲۳ را شامل می‌شود و تا سال ۲۰۲۷ ادامه خواهد یافت. انتظار می‌رود در صورت رضایت ناشر فرانسوی، از فروش بازی، این قرداد باز هم تمدید شود.

ناشر سابق عناوین WRC، کمپانی «Bigben Interactive» و سازندگان آن، استودیو «Kylotonn» تا قبل از سال ۲۰۲۳ همچنان لایسنس این عناوین را در اختیار خواهند داشت که می‌تواند خبر خوبی برای رالی دوستان باشد، چراکه از زمان ورود Bigben Interactive به این عرصه بازی‌های WRC نامی از خود در ژانر ریسینگ به جا گذاشته‌اند. جدیدترین ساخته Kylotonn، در ماه سپتامبر سال جاری روانه بازار خواهد شد.

البته مسلما استودیو کد مسترز تا سال ۲۰۲۳ برنامه پرکاری را خواهد داشت. آن‌ها چندی پیش موفق شدند لایسنس مسابقات فرمول یک را بدست آورند. قسمت جدید مجموعه «F1» ماه آینده عرضه خواهد شد. بازی Dirt5 نیز در ماه اکتبر به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه Xbox Series X و PS5 روانه بازار خواهد شد. تیم توسعه این عنوان چندی پیش اعلام کردند مشغول توسعه یک بازی ریسینگ جدید نیز هستند.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: