سوالات-کاربران-در-مورد-Ghost-of-Tsushima

استودیو Sucker Punch به سوالات کاربران در مورد Ghost of Tsushima پاسخ داده است

توسط میلاد یزدی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

استودیو Sucker Punch در بلاگ رسمی پلی استیشن به سوالات کاربران در مورد Ghost of Tsushima و مدت زمان بازی، حالت‌های سختی، ماموریت‌های جانبی و موارد دیگر پاسخ داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

جیسون کانل (Jason Connell) کارگردان بازی Ghost of Tsushima در پاسخ به استفاده از سلاح‌های دیگر مانند نیزه و تبر گفته است که شمشیر کاتانا به عنوان سلاح اصلی کاراکتر بازی خواهد بود. علاوه بر این نیز می‌توان سلاح را با توانایی‌ها و امکانات جدید ارتقا داد. همچنین پیش‌تر تایید شده بود که بازی دارای سیستم کارما نخواهد بود و یک چرخه روز و شب و آب و هوای پویا وجود خواهد داشت و در کنار آن بازی دارای ماموریت‌های جانبی خواهد بود.

نیت فاکس (Nate Fox) یکی دیگر از کارگردان‌های بازی در پاسخ به مدت زمان گیم‌پلی گفته است که برخی از گیم‌تسترهای Ghost of Tsushima بیش از یک هفته را در بازی سپری کرده‌اند و هنوز بخش داستانی آن را تمام نکرده‌اند. البته فاکس از اعلام یک عدد حدودی اجتناب کرد. او اشاره کرد که دامنه حجم محتویات بازی، از هر عنوان دیگر توسعه‌یافته توسط Sucker Punch وسیع‌تر است.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های Ghost of Tsushima که در ویژه برنامه اختصاصی State pf Play ارائه شد، مسیریابی در نقشه بازی به وسیله جریان باد به جای مکانیزم مرسوم «قرار دادن علامت رو نقشه» بوده است. جیسون کانل در این خصوص گفته است که «یکی از اولین اهداف کارگردانی هنری در بازی، گنجاندن باد و احساس حرکت و اتصال آن به سیستم مسیر‌یابی و هرچیز دیگر ممکن بوده است. پس از گذشت دو سال از آغاز تولید Ghost of Tsushima، بازی خیره‌کننده به نظر می‌رسید و ما می‌خواستیم راهی برای نگه داشتن مردم در جهان آن به وجود آوریم. از آنجایی که ما به اهداف اولیه کارگردانی هنری بازی و نمایش زیبای تاثیر باد رسیده بودیم، تصمیم گرفتیم که ببینیم چگونه می‌توانیم از این مکانیک در کمک به جهت‌یابی بازیکنان در بازی استفاده کنیم.»

گونه‌ دیگر از سوالاتی که از توسعه‌دهندگان Ghost of Tsushima پرسیده شده بود، میزان سختی بازی بوده است. همان‌طور که می‌دانیم بازی دارای سه درجه سختی ساده، متوسط و دشوار خواهد بود و حالت دشوار بازی، چالش‌های فراوانی را برای گیمر‌ها به همراه خواهد داشت. حالت ساده هم برای کاربرانی است که بیشتر می‌خواهند در بازی گشت و گذار کنند و بدون دغدغه داستان را پیش ببرند. در مورد قدرت دشمنان نیز فاکس می‌گوید که «نبرد‌ها می‌توانند واقعا کشنده باشند. در مبارزات اگر متمرکز نباشید به راحتی با چند ضربه از پا خواهید افتاد. بنابراین در نبرد‌ها باید دقت پیش بروید. این مساله باعث خواهد شد تا احساس یک سامورایی واقعی را داشته باشید

بازی Ghost of Tsushima در تاریخ ۱۷ جولای (۲۷ تیر) به‌طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد سوالات کاربران در مورد Ghost of Tsushima و پاسخ‌های ساکر‌پانچ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: