مود-Duos-بازی-Call-of-Duty-Warzone

مود Duos بازی Call of Duty Warzone سرانجام به این عنوان اضافه شد

توسط میلاد یزدی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۰

مود Duos بازی Call of Duty Warzone در روزهای پایانی فصل سوم به این عنوان بتل‌رویال اضافه شد و کاربران می‌توانند با انجام یک به‌روز‌رسانی، از این ویژگی لذت ببرند. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدت‌ها انتظار و بنا به درخواست‌های فراوان کاربران، سرانجام بازی Call of Duty Warzone دارای مود دونفره یا به اصطلاح Duos شد. این مساله‌ای بود که از همان روزهای آغازین عرضه Warzone در ماه مارس ۲۰۲۰، بازیکنان به دنبال اضافه شدن این ویژگی به بازی بوده‌اند. تا پیش از این، Call of Duty Warzone مودهای تک‌نفره(Solos) و چهار نفره (Quads) را به کاربران ارائه داده است و اکنون امکان تجربه بازی در تیم‌های دونفره و با انتخاب هم‌تیمی فراهم است. مود Duos مدت‌ها است که شایعات فراوانی را پیرامون خود دارد. آخرین بار، افشای تصادفی تصاویری از فصل سوم بازی در ماه اپریل بود که در آنها این ویژگی به چشم خورده است.

به‌طور کلی این ویژگی اجازه می‌دهد تا از این پس کاربران با انتخاب یکدیگر، به‌صورت تیم‌های دونفره در بازی شرکت کنند و دیگر نگران هم‌تیمی شدن با یک گیمر دیگر و به‌صورت تصادفی نباشند. در واقع در Call of Duty Warzone پیش از این نیز امکان بازی به شکل تیم دونفره وجود داشت. اما هم‌تیمی‌ها به‌صورت تصادفی برای یکدیگر انتخاب می‌شدند. اکنون امکان انتخاب با اضافه شدن این مود برای کاربران فراهم شده است.

تقریباً در تمام عناوین مطرح بتل‌رویال، حالت Quads بیشترین تعداد ممکن هم‌تیمی را در بازی خواهد داشت. هرچند که پاتریک کلی (Patrick Kelley) یکی از توسعه‌دهندگان بازی، گفته است که در گذشته تیم توسعه‌دهنده در حال تست مود پنج‌نفره بازی بوده است. البته اطلاعات بیشتری در این خصوص ارائه نشده است.

با پایان فصل سوم بازی Call of Duty Warzone در تاریخ ۲ ژوئن (۱۳ خرداد)، بازیکنان در انتظار آغاز فصل چهارم و اضافه شدن اسکین شخصیت محبوب Captain Price به بازی خواهند بود. استودیو بازی‌سازی infinity ward پیش‌تر اعلام کرده بود که این پوسته با آغاز فصل چهارم، به بازی افزوده خواهد شد.

فصل چهارم بازی Call of Duty Warzone یک روز پس از پایان فصل سوم بازی و در تاریخ ۳ ژوئن (۱۴ خرداد)، منتشر خواهد شد. بازیکنان همچنین می‌توانند battle pass بازی را با ارز درون بازی و با قیمت ۹.۹۹$  تهیه کنند.

نظرات خود را در مورد حالت Duos در Call of Duty Warzone با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: