دورکاری-کارکنان-استودیو-Sega

دورکاری کارکنان استودیو Sega به دلیل فراگیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد

توسط میلاد یزدی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

مدیر خلاقیت سگا در برنامه SegaNama گفته است که دورکاری کارکنان استودیو Sega با تقریب ۹۹ درصدی همچنان ادامه دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

همه‌گیری ویروس کرونا موضوعی است که برای مدت طولانی، اکثر کسب و کارهای جهان را درگیر خود کرده است. تقریباً هر صنعت و هر چرخ اقتصادی با این مساله دست به گریبان شده و به دنبال آن تلاش‌های زیادی برای مدیریت این فراگیری از سوی شرکت‌های کوچک و بزرگ انجام شده است. تعدادی از کشور‌ها اقدامات زیادی را برای بازگشت به وضعیت عادی انجام داده‌اند و آنهایی که وضعیت بهتری داشته‌اند، آرام آرام در مسیر برگشتن به چیزی شبیه به زندگی عادی اقداماتی را انجام می‌دهند. این روزها در سطح جهان به‌سادگی فراموش شده است که چنین بیماری هنوز وجود دارد و هنوز انسان‌ها را تهدید می کند. در این میان اما برخی از استودیو‌های بازی‌سازی این مساله را همچنان به درستی جدی گرفته‌اند. از نمونه این استودیو ها،Sega  است.

در جدیدترین برنامه SegaNama و به نقل از وبسایت Dualshockers، توشیرو ناگاشی (Toshihiro Nagoshi) مدیر ارشد خلاقیت سگا، در مورد تاثیر ویروس کرونا بر شکل و فرایند کاری این استودیو صحبت کرده است. او گفته است که تا به این لحظه تقریباً نزدیک به ۹۹٪ نیروی‌ انسانی آن همچنان دورکار هستند و از خانه فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند. کارکنان رایانه‌‌های خود را از محل کار به خانه برده‌اند تا شرایط مطلوب‌تری را برای دورکاری داشته باشند. با این حال گفته‌اند که روند توسعه پروژه‌ها کند پیش می‌رود.

سگا همچنین در راستای جذب رضایت کارکنان خود، کمک هزینه‌ای به عنوان «جبران خسارت دورکاری» را برای کارکنان خود در نظر گرفته است. این کمک مالی برای پرداخت هزینه‌هایی مانند قبض برق و نگهداری از تجهیزاتی که کارمندان سگا در منزل با آنها مواجه شده‌اند، در نظر گرفته شده است.

پس از فروکش کردن تب ویروس کرونا (دست‌کم به صورت ظاهری)، نخست وزیر ژاپن نیز وضعیت اضطراری را در توکیو و مناطق اطراف آن لغو کرد. با این وجود بسیاری از کشورها، همچنان در مورد لغو محدودیت‌ها و قرنطینه‌های ایجاد شده، محتاطانه عمل می‌کنند.

نظرات خود را در مورد دورکاری کارکنان استودیو Sega با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: