بازی های جدید Dontnod

بازی های جدید Dontnod سال میلادی آینده عرضه خواهند شد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

روز گذشته استودیو Dontnod، خبر از افتتاح یک دفتر جدید در کانادا داد. هدف از این کار توسعه قدرتمند و سریع بازی های جدید Dontnod برای عرضه در سال آینده میلادی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو فرانسوی «Dontnod Entertainment» طی چند سال اخیر نام شناخته شده‌ای برای مخاطبان گیم بوده و جایگاه خود را در میان استودیوهای داستان محور به خوبی پیدا کرده‌است. آن‌ها برای عرضه نسخه اول مجموعه «Life is Strange»، توجهات به سمت خود جلب کردند و ساخت بازی‌هایی نظیر Life is Strange 2 و Vampyr، نام خود را به عنوان استودیوهای داستان پرداز مطرح کردند. اکنون زمان آن فراررسیده تا تیم خود را گسترده‌تر کنند و زین پس به عنوان یک استودیو بین المللی به فعالیت خود ادامه دهند.

روز گذشته، کمپانی با انتشار یک بیانیه خبر از افتتاح شعبه جدید خود در کانادا دادند. در حال حاضر اعضای استودیو ۲۵۰ نفر است که قصد دارند با جذب نیرو برای شعبه کانادا تعداد خود را به بالای سیصد نفر برسانند. در کنار انتشار بینایه یک تصویر با موضوع برنامه‌ریزی استودیو برای سال آینده میلادی منتشر شد. چهار عنوان معرفی نشده بخشی از بازی های جدید Dontnod برای سال آینده را تشکیل می‌دهند. پیشتر مشخص شده بود یکی از این بازی‌ها با همکاری «Focus Home Interactive» توسعه داده خواهد شد.

آیا تا به حال محصولات این استودیو فرانسوی را تجربه کرده‌اید؟ بازخوردتان چه بوده‌است؟ به نظر شما عملکر آن‌ها در سال آینده چگونه خواهد بود؟ در بخش نظرات با دنیای بازی همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: