تکنولوژی گوگل استدیا

مدیرعامل Take-Two معتقد است تکنولوژی گوگل استدیا اغراق آمیز توصیف شده بود

توسط محسن شجاعی در ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

مدیرعامل کمپانی «Take-Two» معتقد است تکنولوژی گوگل استدیا و وعده‌هایی نظیر “تحول در زمینه استریمینگ” از سوی گوگل اغراق آمیز بوده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چند وقتی است که کمپانی گوگل اقدام‌های اساسی برای بهبود وضعیت سرویس خود انجام داده و گام‌های مثبتی برداشته‌است. از اشتراک دو ماه رایگان استدیا پرو برای تمام مشترکین سرویس گرفته تا به انحصار درآوردن عنوان مورد انتظار «Serious Sam 4» برای بازه زمانی مشخص. با تمام این اوصاف اما، علی رغم اینکه چندی پیش میزان مشتریان این سرویس از مرز یک میلیون گذشت ولی به هیچ عنوان انتظارات و پیشبینی‌های گوگل محقق نشده‌است. بسیاری از صاحب نظران و فعالان حوزه گیمینگ معتقدند وعده‌ها و انتظارات مسئولان گوگل اغراق آمیز بوده‌است. از افراد مشهور این امر می‌توان به آقای استرواس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل کمپانی «Take-Two» اشاره نمود.

آقای زلنیک در خلال مجمع سالانه تبیین برنامه‌ها و تصمیمات کمپانی اینگونه نظر خود را پیرامون پروژه گوگل استدیا اظهار نمود:

تکنولوژی استریمینگ  در چشم‌انداز آینده صنعت گیم قرار دارد. عملکرد این سرویس از زمان عرضه تا کنون ضعیف بوده‌است. به شخصه معتقدم مسئولان امر درباره تکنولوژی گوگل استدیا غلو کرده‌اند و برخی از مشتریان پس از تجربه سرویس از عملکرد آن ناامیدند.

هر زمان که بتواند حوزه فعالیت خود را گسترش دهید، پتانسیل جذب مشتریان خود را توسعه داده‌اید. به همین ما از زمان عرضه استدیا تا کنون با سه عنوان درجه یک از آن پشتیبانی کرده‌ایم و تا زمانی که این حوزه قوی ظاهر شود به پشتیبانی خود از سرویس‌های استریمینگ با کیفیت ادامه می‌دهیم. معتقدم دیر یا زود استریمینگ جایگاه خود را پیدا و تثبیت خواهد کرد. این عقیده گوگل مبنی بر “تحول در زمینه استریمینگ” بر پایه علاقه عموم به سرگرمی‌های تعاملی و نخریدن کنسول بنا شده‌ بود اما، فکر می‌کنم چنین امری حقیقت ندارد.

فعلا برای ناامیدی از استدیا زود است. استودیو «Splash Damage»، سازنده عنوان Gears Tactics مشغول توسعه عنوانی انحصاری برای استدیا است و EA نیز قصد دارد بازی‌هایی نظیر FIFA و Madden NFL را روانه این پلتفرم کند.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: