تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید Minecraft

تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید Minecraft در ماه جولای خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

بر اساس اعلام تیم توسعه دهنده تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید Minecraft با نام «Jungle Awakens» در ماه آینده میلادی خواهد بود. محتواهای رایگان آن برای تمام بازیکنان در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین بسته الحاقی ماینکرفت، ابتدای هفته گذشته در دسترس بازیکنان قرار گرفت اما، این موضوع روند دریافت محتوا‌های جدید این بازی را به هیچ وجه کند نکرده. تیم توسعه دهنده در جدیدترین پستی در که در وبسایت رسمی بازی آپلود کردند، خبر از توسعه یک بسته الحاقی جدید دادند. تاریخ عرضه بسته الحاقی جدید Minecraft در ماه جولای خواهد بود سازندگان علت این امر “بازخورد فوق العاده” که از مخاطبان دریافت کردند، بیان کردند.

داستان این بسته، بازیکنان را در مقابل با “نیرو اهریمنی رمزآلود” که در اعماق جنگل‌های خطرناک مخفی شده‌است، قرار می‌دهد. بسته گسترش دهنده «Jungle Awakens» دارای سه ماموریت اصلی جدید، اسلحه و زره‌های جدید خواهد بود. دومین بسته الحاقی با نام «Creeping Winter» اواخر سال میلادی جاری، عرضه خواهد شد و بازیکنان را به “قله‌های برف گرفته” خواهد برد. اطلاعات و جزئیات بیشتر طی‌ ماه‌های آتی منتشر خواهد شد.

استودیو «Mojang» همچنان مشغول فراهم آوری مقدمات قابلیت کراس-پلتفرم در بازی است و به عرضه محتوا رایگان به بازیکنان ادامه خواهد بود. Minecraft Dungeons هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و رایانه‌های در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: