جیم رایان: قیمت PS5 بهترین ارزش پیشنهادی ممکن این کنسول را ارائه می‌دهد

توسط میلاد شجری در ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۰

جیم رایان اخیرا در مصاحبه‌ای ادعا کرده است که قیمت PS5 بهترین ارزش پیشنهادی ممکن این کنسول را ارائه می‌دهد؛ البته این به معنی قیمت پایین‌تر نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

سونی به تازگی از برگزاری رویدادی جدید با محوریت بازی‌های PS5 در تاریخ ۱۶ خرداد خبر داده است و با این خبر، به نظر می‌رسد شرکت ژاپنی سرانجام آماده شده تا مراحل تبلیغات و بازاریابی و همچنین، رونمایی از پلی استیشن ۵ را آغاز کند. در این بین، مهم‌ترین سوالی که پیرامون PS5 این روز‌ها مطرح می‌شود، قیمتی که سونی در نظر گرفته است. حال مدیرعامل شرکت سرگرمی‌‌های تعاملی سونی، جیم رایان در جدیدترین اخبار بازی، اطلاعاتی پیرامون قیمت گذاری کنسول نسل نهمی در اختیار گذاشته است.

جیم رایان به تازگی به مصاحبه با وبسایت GamesIndustry نشسته و اطلاعات جدیدی از پلی استیشن ۵، مثل عرضه جهانی کنسول در تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی، در اختیار گذاشته است. رایان در بخشی از صحبت‌های خود به قیمت PS5 هم اشاره کرده و گفته است که هدف سونی در پلی استیشن ۵ و نحوه قیمت گذاری کنسول، ارائه بهترین ارزش پیشنهادی یا گزاره ارزش ممکن است که لزوما به معنی پایین‌ترین قیمت ممکن نیست. گزاره ارزش یک تعهد دارای ارزش است که باور مشتری مشخص را تصدیق می‌کند و گزارش می‌دهد که مشتری این میزان ارزش را دریافت و تجربه کرده است. این ارزش پیشنهادی به گفته رایان، در تعداد، عمق، کیفیت، قیمت و دیگر موارد مهم بازی‌های یک کنسول و چگونگی بهره بردن آن‌ها از مجموعه ویژگی‌های موجود در آن پلتفرم دیده می‌شود.

قیمت کنسول پلی استیشن ۵ طی ماه‌های گذشته، موضوع اصلی بسیاری‌ از گزارش‌ها بوده و حدس و گمان‌های زیادی پیرامون آن زده شده است. شرکت سونی حتی چندین بار با واکشن به این موضوع، گفته است که تصمیم قطعی پیرامون قیمت کنسول گرفته نشده. در این بین، برخی گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که شرکت ژاپنی با توجه به هزینه‌های تولید، در پایین نگه داشتن قیمت کنسول دچار مشکل شده است.

در پایان، نظر شما درباره قیمت کنسول PS5 چیست؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: