آپدیت جدید DOOM Eternal,Denuvo

آپدیت جدید DOOM Eternal سیستم ضد تقلب Denuvo را حذف می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۹ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

طبق اعلام رسمی سازندگان آپدیت جدید DOOM Eternal سیستم ضد تقلب Denuvo و پرش‌های تصویر هنگام شخصی سازی Skinها را حذف می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می‌رسد استودیوهای بازی سازی به ترتیب در حال کنار گذاشتن سیستم‌های امنیتی دنوو از بازی‌های خود هستند. پس از اینکه استودیو«۴A Games» سیستم anti-Temper را از بازی Metro Exodus حذف نمود، حال نوبت به سازنده«DOOM Eternal»، استودیو Id Software رسیده تا سیستم ضد تقلب Denuvo را از عنوان خود کنار بگذارد. همانطور که توسعه دهندگان پیشتر وعده داده بودند، این سیستم امنیتی با جدیدترین آپدیت بازی، نسخه۱.۱ حذف خواهد شد. البته بازیکنان باید آن را به صورت دستی از روی ویندوزهای خود لغو نصب کنند.

سیستم ضد تقلب Denuvo هفته گذشته به همراه اولین بسته الحاقی داستانی بازی در دسترس قرار گرفت و هدف آن، جلوگیری از افراد متقلب در بخش چند نفره و بن کردن آن بود. پس از نصب آن برخی از مخاطبان گزارشاتی مبنی بر عدم دسترسی به بخش تک نفره بازی دادند. البته طبق گفته سازندگان علت مشکلات از این سیستم دنوو ناشی نمی‌شد ولی این سیستم برخی پرش‌های تصویر و لگ را در بخش‌های مختلف بازی، بویژه بخش شخصی سازی بازی ایجاد کرده بود. شما می‌توانید جزئیات کامل آپدیت جدید DOOM Eternal را از اینجا مطالعه نمایید.

جدیدترین ساخته Id Software هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود از این عنوان و جدیدترین آپدیت آن را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: