عرضه-کنسول-ایکس-باکس-Series-X

عرضه کنسول ایکس باکس Series X به صورت جهانی و همزمان خواهد بود

توسط میلاد یزدی در ۸ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

مایکروسافت از اشتباه خود در نسل قبل درس گرفته است. این بار عرضه کنسول ایکس باکس Series X به صورت جهانی و همزمان خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود فراگیری ویروس شده و شرایط به وجود آمده بر کسب و کار های کوچک و بزرگ در سرتاسر دنیا، مسیر بازاریابی مایکروسافت برای کنسول ایکس‌باکس Series X به‌طور پیوسته پیشرفت کرده است. صفحه پیش‌خرید این کنسول در حال حاضر ایجاد شده است و ویترین بازی‌های فرست‌پارتی مایکروسافت نیز در ماه جولای برای مخاطبان به نمایش در خواهد آمد. در همین حال، فیل اسپنسر (phil spencer) مدیر ایکس‌باکس، در گفتگویی با رئیس سابق نینتندوی آمریکا، در خصوص زنجیره تامین این سخت‌افزار اطمینان خاطر داده است. این گفتگو در برنامه Talking Games انجام شده است.

در زنجیره تامین ما از سوی سخت‌افزار خود احساس خوبی داریم. ما معتقدیم که به تعداد کافی می‌توانیم کنسول خود را تولید کنیم و بر این موضوع بسیار متعهد هستیم. بر خلاق اتفاقی که متاسفانه برای ایکس‌باکس One رخ داد، این‌بار آمادگی لازم را برای عرضه جهانی Series X به‌صورت هماهنگ و همزمان داریم. در آن زمان برای ما ماه‌ها و ماه‌ها طول کشید که به همه بازار جهان دست پیدا کنیم. بنابراین این‌بار عرضه به‌صورت جهانی و هماهنگ برای ما بسیار مهم است.

عرضه یک محصول آن هم در حد و اندازه‌های یک ایکس‌باکس، اتفاق خوبی است، اگرچه اینکه «تعداد کافی» از منظر اسپنسر چقدر است، مشخص نیست. فیل اسپنسر  همچنین در مورد چگونگی پیشرفت خوب نرم‌افزاری کنسول نیز صحبت کرد. بازی‌ها به گفته او به‌طور کلی در حال پیشرفت هستند. اما برای دریافت اطلاعات بیشتر باید تا رویداد ماه جولای مایکروسافت صبر کنیم و ببینیم این کمپانی چه چیزی برای نمایش خواهد داشت.

گزارش‌ها حاکی از آن است که در این رویداد، استودیو بازی‌سازی ۳۴۳ Industries، برای اولین بار از بازی Halo Infinite گیم‌پلی نشان خواهد داد. شایعاتی نیز وجود دارد که از بازی‌های دیگری مانند Fable 4 و Perfect Dark نیز چیزهای جدیدی به نمایش گذاشته می‌شود.

کنسول ایکس‌باکس Series X برای عرضه در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است و به نظر می‌رسد که هنوز همه‌گیری ویروس کرونا، تاثیری بر این رخداد نگذاشته است. اسپنسر پیش‌تر گفته بود که جامعه هوادارن ایکس‌باکس، یک ابزار مهم در زقابت در نسل بعد است.

نظرات خود را در مورد عرضه کنسول ایکس باکس Series X به‌صورت همزمان و هماهنگ در سطح جهان با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: