جلد-شماره-جدید-مجله-پلی-استیشن

جلد شماره جدید مجله پلی استیشن به معرفی ۳۸ بازی پلی استیشن ۵ اشاره کرده است

توسط میلاد یزدی در ۸ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۶

با رونمایی از جلد شماره جدید مجله پلی استیشن ، به نظر می‌رسد که رونمایی از بازی‌های کنسول بعدی سونی بسیار نزدیک است. با دنیای بازی همراه باشید.

به روزهایی نزدیک می‌شویم که دیگر می‌توانیم با اطمینان خاطر بگوییم که اطلاعات دقیق‌تری را به‌زودی از بازی‌های نسل بعد دریافت خواهیم نمود. تعداد اندکی از آنها مانند Quantum Error را پیش‌تر دیده‌ایم. عنوانی که به کفته توسعه‌دهندگان آن، قرار است از تمام ویژگی‌های PS5 برای جلوه دادن توانایی‌های این کنسول بهره ببرد.

اما ظاهراً در ماه‌های ژوئن و جولای، پرده‌ها به درستی کنار زده می‌شوند. مایکروسافت با ویترینی از بازی‌های خود در ماه جولای خواهد آمد و طبق گفته‌ها سونی نیز در هفته آینده تعدادی از بازی‌های کنسول خود را نمایش می‌دهد.

اکنون شواهد بیشتری در اختیار داریم که به‌زودی اطلاعات فراوانی از عناوین پلی‌استیشن ۵ دریافت خواهیم نمود. روی جلد شماره ۱۷۶ مجله پلی‌استیشن که در تاریخ ۲ ژوئن (۱۳ خرداد) به‌طور رسمی منتشر خواهد شد، اطلاعات زیادی در مورد پلی‌استیشن ۵ و ۳۸ بازی این کنسول وجود دارد. اوایل ماه ژوئن زمانی است که در تمام شایعات و گزارش‌های مربوطه، به برگزاری رویدادی دیجیتالی از سوی سونی اشاره شده است. این یکپارچگی در زمان‌بندی رویداد با زمان انتشار مجله پلی‌استیشن و محتواهای درون آن منطقی به نظر می‌رسد. تصویر کامل جلد شماره ۱۷۶ مجله پلی‌استیشن را می‌توانید در ادامه ببینید.

جلد-شماره-جدید-مجله-پلی-استیشن

جلد-شماره-جدید-مجله-پلی-استیشن

البته که ممکن است این حدس و گمان‌ها، به وقوع نپیوندد و در حد همان گمانه‌زنی باقی بمانند. بنابراین بهتر است تا هفته آینده منتظر باشیم تا اطلاعاتی رسمی در این خصوص منتشر شود. به‌تازگی نیز در خبرها اشاره شده است که سونی یک لیست قوی از بازی‌های هنگام عرضه پلی‌استیشن ۵ را در دست برنامه دارد که می‌تواند او را در رقابت با کنسول مایکروسافت جلو بیاندازد.

نظرات خود را در مورد جلد شماره جدید مجله پلی استیشن با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: